Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Airsoft, rifle bol mit tudnato...

Airsoft, rifle bol mit tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés
Tudom hogy van green gas on es aeg, most rifle szeretnek venni elsosorban skirmish re. En Egy we g39c gas os fegyvert neztem, de nem vagyok biztos h gas jobb lenne mint aeg, ha tudtok mas jo fegyvert ajanlani hallgatlak vagy esetleg rabeszelni erred:)

2016. szept. 18. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Gázos saját tapasztalatom szerint nem annyira jó, főleg a téli idők miatt, összemegy a gáz és fél tár után már csak kipotyog a cső végéből a golyó. AEG-nél nincs ilyen gond.

Nekem régen valami ehhez hasonló volt csak feketében:

[link]


Nem tudom pontosan milyen pályára tervezel de ha lesz épület harc is, a hosszú fegyver nagy hátrány ott, közepes hosszal jobban jársz, mint steyer aug

2016. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elsosorban cqb re vinnem, ahold en vagyok ott a telihold homerseklet 5-15 fok kozott van, a nyar Meg nem megy 25 fole. A gazos Egy egesz tarat kibir ha rendesen feltoltod? Gazos azert tetszik mert jobban visszaadja a elmenyt. En neked tudataban mit tudnal ajanlani g39c gas rossi otlethe?
2016. szept. 19. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak gázos pisztolyom van, de ha jól töltöd fel 1,5-2 tárat el tudsz lőni vele. Szerintem puskánál is így van. 5-15 fokban még használható, 5 fok alatt szokott gond lenni elvileg. De co2-vel hidegebb időben is tudod használni. Cqb-re pedig esetleg aks74u vagy valami car 15 carbine féleség lenne jó sztem.
2016. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!