Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet MesterMC-be visszav...

Bellabo kérdése:

Hogy lehet MesterMC-be visszavonni a /p clear parancsot?

Figyelt kérdés
Átvert az egyik ismerősöm akit most megutáltam mert egy nagyon sok oldaló telket veszítettem el, nem tudtam mit jelent ő pedig beírta mert nézte h játszom a gépemen. Nagyon sok munkám van benne. Muszáj lenne vissza szereznem válaszokat előre is köszönöm!

2016. szept. 17. 22:13
 1/2 kaiu válasza:

Azthiszem /p dispose

Vagy ilyesmi de szerintem ez a helyes a dispose ami annyit tesz hogy vissza mesz a telkedre amit lekertel, htana raalsz a telkedre (ez fontos hogy rajta legyel), utana ezt beirod es kesz .

2016. szept. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Állítólag a clear-t nem lehet visszavonni, a dispose az nem visszavonja, hanem eladja a telkedet (ingyen). Ha meg szeretnéd ezeket előzni a jövőben, akkor ajánlom a /p protect parancsot, mivel az meggátolja a /p clear és /p dispose parancsokat.
2016. szept. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!