Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nyertem, vagy sem!? Solo játék

Nyertem, vagy sem!? Solo játék

Figyelt kérdés

Ha én leraktam az utolsó kártyámat is, majd az utánam következő "húzz fel kettőt" kártyát lerakja,húznom kell, vagy nyertem!?! mert már csak ketten maradtunk.


igen, tudom, ha többen játszunk, akkor írni kellene a pontokat, de mi addig szoktunk játszani, amíg egy vesztes nem marad.



2016. szept. 13. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
61%
Nyertél.
2016. szept. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az alábbi "szép" linken megtalálható a Solo játék leírása. Abban azt írják hogy:

- ha már csak két lapod marad az utolsó előtti kijátszásánál be kell jelentened hogy Solo, hogy a többiek tudják hogy mindjárt nyersz.

- továbbá írja hogy az a játékos nyer, aki elsőnek tudja kijátszani az utolsó lapját is.


Ebből nekem az következik hogy amíg van kártya a kezedben, addig kényszeríthetnek kártya felhúzására, a Solo jelzés esélyt ad nekik hogy még időben kijátszák a lapfelhúzó kártyát, mielőtt leraknád az utolsó lapodat. De ha már letetted az utolsó kártyádat, akkor nyertél.


Persze akár el is dönthetitek hogy az utolsó kártyáját lerakó még visszahívható a következő körben, de az eredeti szabály nem írja hogy erre lenne lehetőség.


[link]

2016. szept. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az olvasottak alapján amit írtál, nem az eredeti játék-szabály szerint játszatok. Se pontozás, se ki tudja még mi nem. Na már most, akkor miért ne lehetne visszahívni azt a játékost aki még körben van. Ha játszatok, játszatok normálisan, ha otthoni elröhögtök játékot játszatok, akkor simán bele fér az is. Így azt mondom viseld el, hogy vesztettél, és legközelebb játszatok szabály szerint, az esetleges problémák és veszekedés elkerülése végett!
2016. szept. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek :)
2016. szept. 14. 16:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Nabazz, a hármas büntet a neten át mert nem úgy játszotok ahogy kéne, tehát akkor legyen neked rossz. Beszarás milyen alakok vannak. XD
2016. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!