Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom felrakni CoD...

Miért nem tudom felrakni CoD 2-höz az 1.3-as patchet?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a Call of Duty 2-t és crackeltem is. Ezután megpróbáltam felrakni a patchet, de nem sikerült..


Képek:


-Először is elindítottam a patch telepítőjét.. Ez még betöltött és egyszer csak: [link]


-Ezután az "Igen"-re mentem és ez kb. töltött 1 mp-ig: [link] Tehát a lényeg hogy nem törölte.


-Aztán ez az 1 másodperc után ezt a választ kaptam: [link] Patch törölve.. De hol is? Mert a telepítőt már vagy 8-szor indítottam el, és csináltam ezt végig de semmi. Valaki segítsen, előre is köszönöm.


2010. ápr. 22. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Töltsd le a Ccleanert:

[link]


A rendszerleíró részt futtasd le, biztonsági mentést csináltathatsz vele, de az se baj, ha nem csinálsz. Elvileg ki fogja törölni a registryből az 1.3 szarságait és utána mneni fog a telepítés.

2010. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lefuttattam a rendszerleírót és a tisztítót is, de semmi.. Van más megoldás?
2010. ápr. 22. 16:57
 3/3 A kérdező kommentje:
A patchnek a "szarságai" nincsenek meg egy külön mappában? Vagy rá tudok találni valahogy?
2010. ápr. 22. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!