Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb játék? A KOTOR...

Melyik a jobb játék? A KOTOR 1-2. vagy az Assassin's Credd 2?

Figyelt kérdés
A haverommal vitáztunk, szerintem az AS2 sokkal jobb játék, mint a KOTOR, de kiváncsi vagyok, ti mit mondtok.
2010. ápr. 21. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Úgy kell írni , hogy Creed amúgy Szerintem is jobb az AC2.
2010. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, elírtam, gyorsan írtam le a kérdést. :)
2010. ápr. 21. 19:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem KOTOR, AC2 unalmas miutan az ember vegig vitte. En miutan megvettem 3-4 napig jatszottam, azota pedig porosodik... Raadasul tul konnyu...
2010. ápr. 22. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A-a. Miután végigviszed AC2-t utána vannak még mellék küldetések.Ezekkel a mellékküldetésekkel szerezheted meg Altäir fegyvereit.
2010. ápr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ugy tartott 3-4 napig, hogy mindent megcsinaltam... Altair cuccait nem volt egyaltalan nehez megszerezni... Egyedul a madar tollakat nem gyujtottem ossze mivel annyira nem kell az utolso koponyeg csak azert, hogy utana koponyogestul porosodhasson a jatek... Meg lehet, hogy egy vagy ket verseny kuldetest kihagytam mivel elegge idegesitonek talaltam oket mivel neha azert nem sikerult mert egyszeruen nem tudtam merre kell menni...


A story nekem bejott, a hangok is, es tenyleg gyonyoru jatek, de jatek idoben elmenyben es storyban se er a KOTOR 1-2 kozelebe se. A latvanyos de tul konnyu harcrol ne is beszeljunk... Egyszer Velenceben kiprobaltam, hogy hany embert tudok megolni mielott meghalnek (gyogyitas nelkul, mondjuk a legjobb pancelzatban legjobb fegyverrekkel) 89nel hagytam abba unalmamba. Csak vedekezni kell es nehez pancelosokat vagy leloni az elejen vagy kerulni oket es a vegen lefegyverezni)... Raadasul tetokrol tul konnyu oket lelokni... A GTA 4 ben a legjobb vedekezo helyen minden toltennyel tele alig birtam a 6 szintet 5 percig tulelni, mivel egyszeruen jol vannak az ellenfelek megprogramozva es tenylegesen kihavast jelentenek...

2010. ápr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nos én kotor 1-et játszom most,már a végén járok.Meg kell hogy mondjam,hogy engem a történetszál tényleg lenyűgözött.Utoljára a Gothic szériában láttam ilyen jót.Az AC-t már csomoszór próbáltam letölteni sosem sikerült,de szívesen kipróbálnám.
2011. szept. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A Koor kifejezette jobb játék de az AC2-nek a grafikája sokkal valósabb...de a kotor a nyerő...
2011. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sorry elírtam ...AC2... AS2
2011. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
!!!SWKotOR!!!
2012. márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!