Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért dob ki a The Sims 4,...

Miért dob ki a The Sims 4, mikor eredetiben van meg?!

Figyelt kérdés

Van 50 GB szabad tárhely a játék telepítése után, 2 magos intel celeron processzora van a gépnek, és szerintem a rendszerkövetelményeknek megfelelő. (már amennyire értek hozzá). De mégis kidob a játék minden figyelmeztetés nélkül, azzal az indokkal, hogy "A játék helyes működése hiba miatt megszakadt. A Windows megoldást keres a problémára stb."! Természetesen a problémámat sose oldja meg! Már csak arra tudok gondolni, hogy az a baja hogy Windows 10 van a gépemen...


Egyébként könnyen meg lehet hogy én vagyok ilyen hülye, hogy nem tudom megoldani a dolgot, de az értelmes válaszokat előre is köszönöm!!


Ja, és számomra a legkiborítóbb, hogy még FIZETTEM IS ÉRTE!!! Ha nem tette volna még jól van, de így... FÚÚÚÚÚÚ, DE MÉRGES VAGYOK!



2016. aug. 31. 12:57
 1/2 anonim ***** válasza:

először is pontos gép adatokat kérünk, azaz ram,vga,processzor,op. rendszer


"2 magos intel celeron" ez eddig rendben van, de annak is van rendes neve és száma (amúgy a celeron jóval gyengébb mint a pentium szóval nagy eséllyel ez okozhatja a problémát)


milyen és mekkora videó kártyád van és mennyi ramod és annak mennyi mhz-ja?


továbbá win10 nem a legjobb gamer-kedésre... ha játékoknak van gép akkor windows7 x64bit-es rendszer kell neked.


mindenesetre még ezeket írd le:

ramod:

videó kártyád:

sims4 verziója és kiegészitői(ha van kiegészitő is megvéve/telepitve)

2016. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Win10 nem jó játékra?? Na ne viccelj már...

100.000x-szer jobb játékokban, mint eddig bármelyik Windows, ott a BF3, vagy GTA IV, SW Jedi Night, Jedi Acadmy, az is megy rajta, és minden gameben plusz 10-15 fps-em van... akinek nem jó a Win10, annak már elavult a gépe hozzá.. vagy maga az User nem ért hozzá kellőképpen. ;)

2016. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!