Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tanácsok, tippek Master Yi-hez?

Tanácsok, tippek Master Yi-hez?

Figyelt kérdés
Szóval, 30-as szintű vagyok, és még sosem jungeleztem, itt lenne az ideje kipróbálni. De nem szeretnék rögtön bénázni, ezért ha van valami hasznos tanácsotok, hogy melyik szörnynél kezdjek, vagy játékstílussal kapcsolatban, akkor azt szívesen várom.

2016. aug. 22. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a békánál szoktam kezdeni. :)
2016. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Yivel a békánál érdemes kezdeni, kérsz segítséget legközelebbi lanertől, leszeditek (smite-ot elhasználod rá), potit benyomod aztán tovább blue-ra. Utána a farkasokat még le tudod szedni, smite-nak is addigra vissza kéne jönnie. Utána mész redre, a red buffal meg még a madarakat is le tudod szedni. Gankelni csak lvl 6 után érdemes, az ultid hatalmas előny. Amíg az nincs meg csak nagyon előnyös helyzetekbe menj be, ahol szinte 100%, hogy meglesz a kill. Ne érdekeljen, ha sírnak a gankért, aki elvárja tőled, hogy pre 6 gankelj az nem tudja mit beszél.
2016. aug. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megfogadom a tanácsod. :)
2016. aug. 22. 13:41
 4/4 anonim ***** válasza:
A rune page alap, a legjobb ha Attack speed rúnákat használsz, de ha más nincs, a hagyományos AD is elmegy. Vagy a békánál kezdj, vagy a "kő rák"-oknál a másik oldalt. De szerintem ezt tapasztald ki te.
2016. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!