Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Veszek egy ps 4-et de csak 1...

Veszek egy ps 4-et de csak 1 játékot tudok hozzá venni egyenlőre. Szerintetek melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Egy darabig nem lesz pénzem új játékra,ezért nem ártana olyan amivel el vagyok egy ideig.
2016. aug. 18. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk milyen játékot szeretsz ha asszed van médium itt akk az ezotéria kategóriába ird ki
2016. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Gat 4 el biztos leszel egy darabig
2016. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bocs gta akkartam irni
2016. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
GTA V, Fifa 17, Mortal Kombat X, Dying Light, Dying Light: The Following, F1 2015, Need For Speed.
2016. aug. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Na jó akkor leírom h miket szeretek: lopakodós, taktikai, ha igényes akkor még az eszetlen lövöldözőssel is el tudok lenni (pl a cod aw nem az :D), autós játékokból eddig csak a forza horizon tudott lekötni nagyon (sajna az kilőve) de ha ahhoz hasonló van ps-re akkor arra vevő vagyok. A fifákat pedig egyszerűen utálom ahogy a focit is mint sportot.
2016. aug. 18. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
Végre valaki aki egy véleményen van velem a fociról. Vedd az uncharted 4-et. Vagy ha még nem játszottál az előzőkkel akkor előbb azokat.
2016. aug. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az uncharted 4-ről már sok jót hallottam, de az elég hosszú játék? És mennyire függ össze az elődeivel? Mert most van először ps-em és így az elődeivel nem volt lehetőségem játszani.
2016. aug. 18. 20:40
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát kinek mi a hosszú. És az is relativ, hogy egy ideig. Mostanában nincsenek ilyen játékok. Amúgy ps4-re ott van ingyenesen a planetside 2 ami szerintem elég jó.

Az összes uncharted összefügg mivel egy szereprő van bennük. ps plus-t gondolom veszel hozzá. Tehát válogass ingyenesek között. Vagy esetleg a destiny is elég jó állitólag. Az a baj, hogy én most vakon irom ezeket mivel nekem soha nem volt ps-em, de azért valamiket tudok róla.

2016. aug. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Bloodborne gyönyörű, hosszú és tartalmas, de ha nem játszottál előtte a Dark Soulss sorozattal (vagy ha csak türelmetlen vagy), nagyon nehéz lehet.
2016. aug. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Csak single vagy lesz multizás is? Mert akkor Bf1. Ha nem lesz... Hát... talán GTA5...?
2016. aug. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!