Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Krresek egy jatekot? Az...

Krresek egy jatekot? Az ikonja feher hattér és feketén ló volt rajta emberrel?

Figyelt kérdés
Régen játszottam vele régi jazek volt sztem eleg pixeles is strategiai volt lehetett benne szélmalmokat epiteni stb volt bene szuronyos ember meg muskétások is ágyúk es ha jol tudom hajok is. Olyasmi volt mint az empire earthe. A cheat kód az volt benne hogy a cheat be be ìrtád:yyy es letehetted az osszes jatekban levö figurát. Avalasz előre is köszi és bocs a helyesìrásert mert telefonal irtam.

2016. aug. 15. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Telefonon nincs törlés gomb, hogy javíts?
2016. aug. 15. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy lesz valaki aki beleköt ezert leptem föl.Amúgy meg van de eppen eleget veszödtem a kérdés ki ìrásával szóval nem állok neki hajnalban helyesen ìrni illetve azon fáradozni.
2016. aug. 15. 01:59
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor mi meg nem állunk neki fáradozni a válasz megfogalmazásán
2016. aug. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ugyan miert mert nem lehet olvasani amugy meg nem tudom hogy hol hibázok de az ékezetek több sege ugy is lemarad.Ettől még lehetne fáradozni a válaszon. Amúgy sem a fáradozás inkább a kondolkodás szót akartam oda ìrni de éjszaka nem vagyok elememben, miért is lennék. De jobb lenne ha válaszolnál a kérdésre a helyett hogy vitatkozol velem és ìrogadsz mertleirtam valamit. Basszus már a google be is bele irtam hohy feher hátér fekete ló de neadott ki semmit. És direkt azért irtam ki hogy elnézést a hibákért hogy elkerüljem azokat akik ilyenkor kommentelnek miatta.
2016. aug. 16. 00:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!