Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyire nehéz a Skyrim?...

Mennyire nehéz a Skyrim? Könnyű elrontani a karakterfejlesztést? Mi a véleményed a játékról?

Figyelt kérdés

Kicsit bővebben:


Egy open world játékot keresek, ami leköt egy jó időre, és belemélyedhetek a világába. A Fallout New Vegas és a Skyrim között vacillálok. Szerintetek melyik érné meg leginkább? Nincs bajom egyik játék világával sem, mind kettő érdekel. A Fallout 3-al játszottam, az bejött. Így a Falloutról tudok már dolgokat, a Skyrimhoz viszont még kezdő vagyok, de érdekel a játék.


2016. aug. 12. 11:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Kicsit zavarosan fogalmaztam. A Skyrim világa picit jobban megfogott most, így inkább arra irányul a kérdés.
2016. aug. 12. 11:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Gothic sorozat

Dragon Age sorozat

Witcher sorozat

Ezek mind open world játékok, amikbe jól bele lehet mélyedni.


Elrontani Skyrimben annyira nem lehet, viszont minden fajnak megvannak az előnyei és hátrányai, ezeket érdemes szem előtt tartanod (milyen faji bónuszt akarsz).

2016. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Skyrim normál fokozaton nem nehéz, a karakterfejlesztést pedig nem lehet elrontani. A varázslóként kezdő karakterből simán lehet nehézpáncélos harcost is alakítani.


Nekem a New Vegas a kedvencem a Bethesda játékok közül. A legjobb sztori, legjobb környezet és legjobban megírt kalandok jellemzik. Van olyan küldetés, amit 8 különböző módon lehet megoldani (harccal, dumával, lopakodással, technikával, szexszel, csapdával, pénzzel vagy várakozással)!

2016. aug. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!