Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon go-ban miért nem...

Pokemon go-ban miért nem engedi elfoglalni a gym-et?

Figyelt kérdés

Elindítani a támadás,simán meg is tudnám nyerni,és akkor a csata elindulta után két másodperccel kilép a térképre,és felül piros sávban kiírja,hogy error... Próbáltam újraindítani,de ugyanez...


(Mobilnetem van,és a helymeghatározás is be van kapcsolva)



2016. aug. 11. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez elég érdekes, ilyen problémával még nem találkoztam. Azt tudnám elképzelni, hogy kevés a RAMod és ott több effekt meg ilyenek vannak és nem tud miből betöltődni. Esetleg próbáld meg, hogy a játékot letörlöd és újra letöltöd.
2016. aug. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Barnabas48 válasza:
Le kell győznöd benne a gym tulajdonos egyik pokemonját és a tiéd lesz a gym.
2016. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy le kell győzni.... De nem indul el a csata...rányomok a go feliratra és kiírja,hogy error...próbáltam újratelepítenk de nem vált be :/
2016. aug. 13. 02:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt velem is csinálta, aztán amikor nem dobott ki 'vakon' harcoltam, a pokemonok nem jelentek meg a képernyőn,csak fent a nevek meg a hp csíkok + a támadás efektek.

Csökkentett mobilnetem van, úgyhogy én az ilyesmiket ennek a számlájára írom általában. =/

2016. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!