Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokemon go-ba az összes...

Pokemon go-ba az összes pokemon benne van vagy csak az első régioi? Kezdésnek melyik pokemonok közül lehet választani?

Figyelt kérdés

2016. aug. 10. 15:46
 1/9 gnoomage ***** válasza:
Csak az első van bent, és az alap charmander, bulbasaur, squirtle közül lehet választani.
2016. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Krisipoke ***** válasza:

Ahogy az előttem lévő is írta. Illetve ha elsétálsz tőlük egy csomószor, akkor megjelenik egy Pikachu is, mint 4. opció.


Csak sajnos itt kb. semmi jelentősége nincs annak, hogy mivel kezdesz. :/

2016. aug. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És nem is tervezik bővíteni? Mert így elég karcsú.
2016. aug. 10. 16:55
 4/9 Krisipoke ***** válasza:
De igen, elvileg télen beleteszik a 2. generációt is, vagy ilyesmi. Bár igazából szerintem a logikus következő lépés a 7. generáció lenne, és akkor lenne egy kis plusz reklám is. :D
2016. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen mert én cimcharral akarok kezdeni és tyranitar az egyik kedvenc pokem. És egyik se kanto régió pokemonja és megvárni mire játékba jön...
2016. aug. 10. 20:36
 6/9 Krisipoke ***** válasza:

Elkezdheted korábban is, mivel ahogy mondtam, a starter Pokémonod ebben kb. semmit nem számít, mivel fejleszteni nem nagyon szokás/egyszerű benne Pokémonokat, szóval elég kis idő után az egyik leggyengébb Pokémonod lesz a startered. Arról nem is beszélve, hogy ugyanúgy, mint szinte bármi mást, startereket is lehet fogni a játékban, sőt, tojásból is kelhetnek ki. Na meg ki tudja, lehet, hogy minden új generációnál kapunk mindig 1-1 új startert. :)

Ha pedig tényleg beleteszik télen a 2. generációt, akkor lesz Tyranitar is.

2016. aug. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 gnoomage ***** válasza:
Tök mindegy mivel kezdesz. Nagy eséllyel ezek lesznek a starterek továbbra is, valamint itt nem tudsz harcolni a veled szembejövő pokemonokkal. El kell fognod őket, de fejleszteni nincs értelme. Valamit csak úgy tudsz evolvolni egy pokemont, ha több olyan elfogsz még és átalakítod Candy-vé, így biztos fogsz egy erősebb Squirlte(pl) mint a tied, így természeted azt éri meg fejleszteni.
2016. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nem azért de így elégkiábeándító a játék.
2016. aug. 11. 04:28
 9/9 Krisipoke ***** válasza:
Nagyon-nagyon leegyszerűsített az egész, de részben pont ezért lett ilyen népszerű.
2016. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!