Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékok mennek el ezen...

Juzguz kérdése:

Milyen játékok mennek el ezen a laptopon akadás mentesen ( Többi infó lent)?

Figyelt kérdés

Engem a 2012,2013 utána játékok érdekelnek szóval nem az a régi stílusú kissé rosszabb grafikai minőségű .


Jó lenne ha írnátok nekem olyan játékokat amik azért minimum +60fps-el futnak a gépen, mindegy milyen fajta igazából de főleg az akció FPS játékok érdekelnek. De szeretem az akció TPS és a nyitott világú játékokat is.


Laptop: Dell Inspiron N5110 (5 éves)

RAM: 4GB

(Grafikus memória) VRAM: 2747 MB

CPU: Intel Core i3 M380 2,53GHz

GPU: ATI Mobility Radeon HD 5650

Op.rendszer: Windows 7 Ultimate (64bit) Service Pack 1


Előre is köszönöm a válaszokat :)



2016. aug. 9. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Pasziansz
2016. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm tényleg :) Igazán humoros vagy, de most félre téve a poénkodást én ezt komoly kérdésnek szántam és nem szeretném ha elhülyéskednénk a dolgot mert az eddigi tapasztalataimat támaszkodva akkor sajnos nem sok használható és jó választ kapnék . Szóval (félre ne értsd én értékelem a humort) légyszíves ezt most ne itt köszi :)
2016. aug. 9. 22:36
 3/8 pozanos válasza:
Egyet ertek az első, a passziansz biztos normálisan elviszi, mast nagyon nem az újabb játékok közül.
2016. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam hogy azt a játékot biztos elviszi, de szerintem azért ti is gondoljátok szerintem hogy azért nem ilyen kategóriájú játékokra gondoltam mikor feltettem ezt a kérdést .
2016. aug. 10. 09:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem picit nagyon nagyok az igényeid :D

Egyébként szerintem a LOL elfuthat bár ez csak egy tipp.

2016. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
LOL biztos elfut rajta már próbáltam a GT4-et is viszi közepes grafikai beállításokkal és az poénos hogy még a GTA5-őt is kipróbáltam de az viszont nagyon rossz volt leggyengébb grafikai beállításokkal is csak 25-28fps-el futott néha 30fps
2016. aug. 10. 22:32
 7/8 A kérdező kommentje:
Például még elviszi a Far Cry 3-at, akkor a MoD Warfighter-t, MoD Airborne-t, CoD Modern Warfare 3-at, Black ops-ot, Battlefield 3-at közepes szinten kb, de most töltöm le éppen a Battlefield Bad Company 2-őt arra most kíváncsi leszek hogy milyen lesz. Én ilyen fajta stílusú esetleg kb ezekhez hasonló grafikai szinten álló játékokra gondoltam . Az előző válaszomba GTA5-el kapcsolatban azt csak plusz infóként írtam természetesen nem játszok vele mivel eléggé élvezhetetlen de a GTA4-el közepes grafikán is megvagyok elégedve . A most felsorolt játékok közül mindegyikkel játszottam már szóval azok felejtetősek de ezek a játékok kb a 2010-2013-as éves közötti idő esnek mármint a megjelenésük akkoriban biztos volt még sok ezekhez hasonló grafikai szinten álló játék . Nah ezekre lennék kíváncsi . Köszönöm :)
2016. aug. 10. 22:44
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért kicsit késő van már legalábbis nekem .
2016. aug. 10. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!