Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen sorrendbe játszam meg...

Milyen sorrendbe játszam meg a BioShock sorozatot?

Figyelt kérdés
Hogyan jobb? Amilyen sorrendben megjelentek, vagy ahogy a történet halad (mára összefüggő története van). Hallottam valahol hogy a "System Shock 1/2" ennek a játéknak az előzménye, ez mennyire igaz? Valaki írna egy sorrendet az összes címmel, ahogy a legértékesebb lenne végig játszani? Köszi.

2016. aug. 9. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Én átlósan játszanám a helyedben
2016. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akitől hallottad, az egy idióta, mert a System Shock a távoli jövőben játszódik, tehát nem lehet a Bioshock előzménye. És amúgy sincs semmi köze a Systemnek a többi 'shock játékhoz.

A sorrend Bioshock- Bioshock 2- Bioshock Infinite. Az utóbbiban lesz egy pár fejlemény, amik csak az első rész ismeretében lesznek érthetőek.

2016. aug. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én kijátszottam az egész szériát és szerintem így a legjobb:


Bioshock

Bioshock Infinite

Burial at Sea Ep.1

Burial at Sea Ep.2


És ha nagyon visszavágysz Rapturebe, akkor kitolhatod a Bioshock 2t, de a történet szempontjából teljesen értelmetlen. Mivel nem az Irrational dolgozott rajta, számomra a BS2 nem is canon.

Egyébként szinte mindenben gyengébb a többi részhez képest, persze ettõl önmagában nem rossz game. A DLCje (Minerva's Den) pedig jobban sikerült mint a fõjáték :)

2016. aug. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
A sorrendet már leírták. Elméletben a System Shock szellemi utódja akart volna lenni, csak az még jó játék volt. Nem az előzménye.
2016. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!