Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 szerver készítés,...

Metin2 szerver készítés, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már régóta foglalkozom Metin2 szerverkészítéssel, a belső részt szépen meg is tudom csinálni (a játék mentet), jó ötleteim vannak tudok új pályát csinálni, szetteket stb, tényleg több egyedi ötletem is van amik dobnak a játékélményen, szeretnék már egy saját szervert, létre tudnék hozni egy olyan élvezetes játékot, ahova összetudnék szedni ilyen átlagos 200+ játékost, megérné megcsinálni bevétel szempontjából is, mert a SÉ töltésre ösztönzés kapcsán is számtalan jó ötletem van, a célom egy szinte megunhatatlan szerver létrehozása, ahol szívesen játszanak az emberek.

Csak egy gond, a belső részt szépen meg is tudom csinálni, viszont a külső dolgokhoz sajnos nem értek, mint pl. kliens védelem, weboldal szerkesztés, ha például támadnák a szervert nem tudnék vele mit kezdeni, ti mit csinálnátok a helyemben?

Keresnétek egy embert aki ért ilyenekhez és együtt lehet vele dolgozni, vagy esetleg fizetnétek érte valakinek, hogy segítsen, vagy inkább akkor bele se kezdenétek?


2016. aug. 2. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet bérelni biztos kezekből szervereket,amik ezek elől védve vannak,de annak van havidíja is.

Ha sajátot akarsz akkor kell hozzá min. még egy ember.

A metin2 szerverek készítését pedig nem ajánlom.

Már nagyon régi és egyfolytában jönnek ki olyan mmorpg játékok amik oda vissza verik a metin2-őt.Ha pedig egy olyan szervert akarsz létrehozni ahol rohangálnak a 9 évesek akkor sok sikert hozzá.A metin2-őt már hanyagolni kellene,már nem a 2000-es években járunk.

2016. aug. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016-ban még metin 2 szervert csinálni, vicc.
2016. aug. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Na egy ilyen "biztos kezek dolog" érdekelne engem, egy ilyen havi 50.000et simán fizetnék nekik érte, persze ha nem jönne vissza a pénz az 1. hónap után hagynám, de megpróbálnám. :D

Hiába régi játék, még mindig elég nagy igény van rá, és anyagilag még mindig megéri egy jó szerver.

2016. aug. 2. 14:59
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos nem jönne vissza,még egy népszerű játéknál sem.

Sőt kb semmilyen befektetés nem térül meg 1hónap alatt.

2016. aug. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze teljesen reális hogy egy új neve nincs szerveren a semmiből ott terem 1000 9 éves, és nyomatják majd bele anyu apu pénzét.
2016. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha szerver kb. egy hónappal nyitás előtt be lenne hirdetve. facebook oldal lenne folyamatos hírekkel, hogy hogyan alakul a játék, milyen újdonságok vannak, lenne nyeremény játék, vagy hasonló aminek a lényege a megosztás, megoldható, hogy akár 500 játékost összeszedjünk nyitásra, amúgy nem, a szervert nem egyedül csinálnám.
2016. aug. 2. 15:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha,(hangsúlyozott Ha)összeszedsz nyitásra 500 játékost az is nagyon kevés.Abból kb. 10 vesz majd játékbeli tárgyakat.Nagyon nem éri meg,és nem igaz,mert nincs rá kereslet. Ki akar 2016-ban metinezni?Maximum a társadalom legalja aki mikrón játszik.A legnépesebb metin2 privát szervereken sem játszanak többen 2k-nál úgyhogy inkább hagyd.

A wow-ban több lehetőség van,viszont nemhiszem(nem ismerlek),hogy ennyire vágnád a dolgokat.Nameg oda nem egy ember kellene,hanem egy egész csapat,és lehet hogy már erről is lekéstél.

2016. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mennyi rosszindulatú buta ember válaszolt erre a kérdésre.


Egy privát szervert említsek

Metin2Mester - havi 5 millió Ft-ot hoz a konyhára, és ebből az összegből 10 ember sem részesül.


A kisebb gagyi szerverek, ahol pár száz játékos van is jön havi pár száz ezer Ft.


Pl. 300 fős szerón, havi 100-300 e Ft jön.


És hiába hogy régi, baromi sokan játszák ahhoz képest.


Értem én, hogy jobb sokaknak egy gyönyörű grafikájú játékot tolni, jobb story, küldik, egyebek. De kérlek.


Az összes privát szerver éves szinten több 100 millió Ft bevétellel büszkélkedhet. (itt minden ország, minden egyes privát szerverét értem).


GF szerver önmagában keres havi több millió EURO-t. :D

2021. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!