Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 16_ban rengeteg coint...

Fifa 16_ban rengeteg coint gyűjtöttem össze de nem tudok vele mit kezdeni. Van valami hely ahová biztonságosan el tudom adni?

Figyelt kérdés
most 2200000 am van amiért szertintem már kaphatnék valamennyit

2016. aug. 1. 21:19
 1/3 anonim válasza:
a többi fifában nem tod használni de ha valkinek oda adod az orgin felhaszánálódat az vidizhet belőle és ha jótékony vagy akkor csak oda adod neki hogy csináljon magának/neked egy jó csapatot.
2016. aug. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem csak valamilyen Spanodnak tudod eladni pontosabban Ő "fizet" neked valamennyit forintban .Fel rak eladásra vmilyen játékost vagy játékosokat ,te meg megveszed full áron .Így tudom elképzelni hogy profitot csinálj belőle.Mert A 17 be nem tudod át vinni .Idegen pedig nem fogja megvenni.
2016. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 DDDDani ***** válasza:
vannak oldalak,ahol lehet venni fifa coint szóval gyanítom van egy-kettő olyan is ahol eltudod adni,én 14-ben volt,hogy eladta mert meguntam a játékot és paypalon kaptam 4-5 ezer forintot...
2016. aug. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!