Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem az SB game hackert...

Letöltöttem az SB game hackert el is indult de hiaba irom be az értéket amit szeretnék nem változtatja meg, youtuben meg sikerult a gyereknek pedig én is ugy csinaltam . Ötlet?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Bekaptál egy szép vírust.
2016. júl. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kaptam virust !
2016. júl. 29. 21:16
 3/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
Youtube-on a még meg nem jelent Dishonored 2 is fut GT 210-en. Nyertél magadnak egy vírusirtó + malwarebytes kombót.
2016. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Küldd már el ide azt a linket, kíváncsi vagyok rá, bár szerintem átvertek, + amikor felraktad kaptál egy szép kis vírust is, ami kb nézi milyen oldalt nyitsz meg, minden bepötyögött gombot kiküld harmadik félnek (értsd megszerzik bármelyik felhasználó+jelszó kombódat, simán feltörhetővé válik a bankszámlád ha netbankolsz, vagyis akár nullára lenyomhatják az egyenleged és az életben nem látod viszont, a rendőrség meg kb tehetetlen lesz ezzel szemben).


Szóval ezt nagyon benézted. Ahogy láttam SB hack mobilra van, ha ROOT-oltad a telefont azzal a sza**al, akkor keresztet vethetsz rá, gyártói alap op rendszer újratelepítés az egyetlen, ami teljesen kiírtja a vírust belőle, az pedig nem lesz 2 forint + szervizbe kell beadni.

2016. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyéb iránt egy végső tanulság:

Ha mobilra van a hack, és olyan játékot akarsz feltörni, amihez folyamatos net kapcsolat kell, nem fog működni, mert az adataidat folyamatosan szervergépre mentik el. Ehhez a szerverparkban lévő gépet kell feltörni, ott kikeresni a saját adataidat egy nagy kupac halmazból, átírni, lementeni majd minden nyomot eltüntetni, szóval maradjunk annyiban a világon talán egy tucat ember van, aki képes lenne erre. Az összes ilyen játékhoz ígért csalás csak átverés, ami vírust ad ajándékba.

2016. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!