Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Segítség League of Legendsben?

Segítség League of Legendsben?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el a játékot (Eddig csak botok ellen játszottam.) nem sok sikerrel. Rendszeresen meghalok, elfogy a manám ebből következik az hogy, ideges leszek, megunom, kilépek. Tudna valaki ajánlani egy nekem való hőst aminek elég nagy a DPS-e, és valami guide-t hogyan kellene normálisan játszani?

2016. júl. 28. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézz tutorial videókat.

Bepötyögöd szépen a gugliba,hogy league of legends turorial video hun

2016. júl. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melyik hőssek(hősökkel) szoktál játszani?
2016. júl. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

először is, ne lépj ki aktív játékból, az a legrosszabb amit tehetsz.

aztán meg szerintem is nézz videókat, találj olyan lol-os youtubert aki szimpi, és már csak önmagáért is néznéd a videóit, nem csak azért hogy jobb legyél, így lesz aki motivál is

kezdő champ-nek én ajánlom mondjuk garent, mert neki nem kell mana, és elég egyszerű is.

ha ellenfél erősebb nálad, akkor maradj a turretnél, és várd meg mindig hogy odáig pusholja a lane-t, addig meg tarts kellő távolságot. a turretnél szépen farmolgatsz, és ott könnyebben is ki tudod szedni, mert ha veszélyben vagy, akkor könnyebben "fedezékbe" tudsz menni. szerintem ez talán egy fontos dolog ami segíthet a játékban, jobb szépen lassan a turret alól farmolgatni mint ezerszer meghalni:)

és ne add fel, bele fogsz jönni:D senki sem pro-ként kezdi:)

2016. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Légy erős, mindenki azt mondja, minimum 500 óra kell, hogy tisztában légy az alapokkal. Többek között ezért sem játszom MOBA játékokkal.
2016. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

500 óra?:D azért az eléggé túlzás, nem hallottam még erről.. az alapokat elég gyorsan ki fogod ismerni. ahogy játszassz megismered hogy az ellenfél milyen taktikákat használ, illetve hogy más championoknek milyen támadásaik vannak. ezért is kéne majd azért elkezdened igazi játékosok ellen játszani, mert az lesz az igazi tapasztalat, igaz nemárt botok ellen egy kicsit összeszedni magad, mert annak kéne lassan már csak a gyakorlásnak lennie ha kipróbálsz egy hőst, és nem vagy biztos benne hogyan kell használni.

viszont egyáltalán nem lesz sok idő megtanulni az alapokat, persze ez tőled is függ ha teszel bele energiát, nézel mondjuk lcs-t, meg videókat. hányas vagy?

2016. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Jelenleg 3-as szintű.
2016. júl. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!