Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Doctor Who sci fi sorozat...

Doctor Who sci fi sorozat rajongóitól kérdezem, ha esetleg idetévednek: Hol találok Doctor Who UV lámpás szónikus csavarhúzót? Mennyibe kerülhet?

Figyelt kérdés
Na tehát... Imádom a sorozatot, ugyanúgy a Ki vagy Doki ketyeréket, kersetem egy szónikus csavarhúzónak nevezett szerkentyűt(toll nagyságú, kék fejjel, és virít a dobozon a Doctor Who logo)... nem tudom, van-e olyan bolt, áruház, ahol megtalálnám az említett "szerkezetet"?
2010. ápr. 17. 02:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Amazon, eBay... Ha mázlid van, akkor Vaterán / Teszveszen is találhatsz, ott is szoktak Doctor Who-s cuccokat árulni, bár szónikus csavarhúzót még pont nem láttam.

Nálunk nem foglalkozik ezzel egy áruház sem. Egy volt, de az is csődbe ment, vagy valami ilyesmi... Csak mert semmilyen megkeresésre nem reagáltak... Én is kinéztem egy cuccot, de hát nem jött semmilyen visszajelzés...

2010. ápr. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jah vaterán megnéztem már...

ott egyszer látam.... olcsó is volt, jó is volt... csakén tartózkodom az inernetes rendeléstől... itthon, Fehérváron vagy egy ilyen bolt, ott ismerik a sorozatot.. de nincs DW termékük... de megnézem majd máshol is..

Azért kösz

2010. ápr. 24. 14:49
 3/9 anonim válasza:
amazonon fennvan de kérdés h meik kell. :D van vagy 3 fajta :D mellesleg TARDIS ból is van 6. 5 a sorozatból, 1 bögréből xD
2010. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kellar J. válasza:
Valaki ellinkelné nekem az amazon áruháznak az oldalát?
2011. júl. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

facepalm... az webshop...

ammeg ha gugliba bevágod h amazon kidobja. de tessék: amazon.co.uk /.com vagy ha az angol nem megy amazon.eu itt van más nyelvű amazon.

2011. júl. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
valaki rendelt már erről az amazonról??
2012. máj. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2012. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fantasmania.hu
2013. márc. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
fantasmania nem rossz de ott csak egyszerű fajtát kapsz drágán......ebay-en vannak a jók még szállítással együtt is olcsóbbak én is onnan fogok rendeli!(mellesleg én is fehérvári vagyok)
2013. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!