Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mennyit érhet egy Dia 1-2-es...

Mennyit érhet egy Dia 1-2-es account, sok legendary limited skinnel?

Figyelt kérdés

Hello


Haverom accountja mindig is érdekelt mennyit érhet.

Én plat 3-4 között mozgok nekem csak átlag skinjeim vannak de neki király rammus,fekete alistar,pax sivir ,triumphant ryze meg 1-2 ilyen skinje van amire "először látom ,lol" szintű üziket kap.

S5-be master megvolt,most inaktiv miatt meg késői rankedek miatt dia1-2 körül áll


2016. júl. 19. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Heló!


több száz dollárt. De ugye itt az a kérdés, megveszik-e.

Ha dia 1-ben maradna, az soakt dobna rajta - mester még inkább.


Ha westen van, többet ér, mint eune-n.

Elméletileg 400-600 dollár körül lehet az értéke. De mázli kell ,hogy elathasd, ahhoz is, hogy ariot ne szúrja ki.

2016. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
NA account...,mert mindkettőnknek nagy "vágya" hogy legendás játékosokkal játszhassunk,csak én 2. évembe vagyok itt lolban.és még egyikünk se érte nagyon el a Master 200-300lp-t vagy csellengőt,jó mondjuk én plat2->1 promót már buktam,de messze még;)
2016. júl. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!