Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valójában nem is zombiapokalip...

Valójában nem is zombiapokalipszis hozza el a világvégét, hanem Pokemon Gopakolapszis?

Figyelt kérdés
Az emberiség nagy része a mobiljára tapadva jár majd zombikként az utcán?
2016. júl. 18. 15:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Bár végülis az is zombiapokalipszis lesz, csak az agyamat nem akarják megenni majd az emberek, csupán a telefonok.
2016. júl. 18. 15:10
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Látom nagyon sok szabad időd van most, hogy itt a nyári szünet az iskolában :D
2016. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jaja, főleg, hogy vagy 10 éve nem volt részem nyári szünetben... Ez nem egy kitalált kérdés, hanem metaforikus kritika a fogyasztói társadalom legújabb mániájával szemben. Te is egy Pokemon Go játékos vagy, hogy így reagáltál?
2016. júl. 18. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
én nem játszom vele de mi bajod van azokkal akiknek tetszik
2016. júl. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Ez új dolog szerinted, hogy az emberek a telefonjukat nézik az utcán? Mert szerintem nem. Rengeteg baleset volt eddig is ezekből kifolyólag. A média meg most felfújja az egészet, ahogy szokta.

Most megy a nagy hype meg minden, de majd lecseng ez is. Maximum pár hónap kell neki. Akit meg baleset ér emiatt az meg is érdemli. Hogyha valaki nem képes felemelni a fejét amíg átkel az úton, az már nem a játék hibája.

2016. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Gratulálok kérdező, neked pedig sikerült beállnod az olyan "önjelölt szociológus" birkák táborába, akik minden új dili megjelenés apropóján apokalipszist vizionálnak.
2016. júl. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igazából viccelődni próbáltam, valójában:

-egyrészt nem érdekel az egész

-másrészt nem zavar


Szóval nincsenek semmilyen vízióim, bár az biztos, hogy sokkallom, hogy folyamatosan erről kérdeznek. Nem kellene ennyire karót nyelten komolyan venned mindent kedves előző meg a többi! Próbáljatok meg egy kicsit könnyedebbek lenni, akkor lehet, hogy barátnőtök is lesz egyszer, nem csak a markotok!

2016. júl. 18. 17:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem itt senki sem karót nyelt. Te beszélsz össze-vissza. Egyszer társadalomkritikaként kategorizálod a kérdést, majd szimplán viccnek tartod. Aztán amikor látod, hogy senki nem ért veled egyet visszatáncolsz és beszólsz. De még csak nem is kreatívan, hanem a legsablonosabb formában, amit az internet látott.

Ha meg nem akarod, hogy komolyan vegyék, a humor kategóriába írd ki a kérdést. Ez nem egy reddit vagy akármi más fórum, ahova kiirogatod a hülyeségeidet. Tanuld meg használni az oldalt.

2016. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel, de ezek a majmok nekem ne okozanak kellemetlenséget.
2016. júl. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Próbáljatok meg egy kicsit könnyedebbek lenni, akkor lehet, hogy barátnőtök is lesz egyszer, nem csak a markotok!"


Neee ez a duma.... Teljesen hiteles egy olyan valakitöl, aki arra veri a nyálát a neten hogy az emberek pokemon go-znak.

2016. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!