Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek az xbox 360 játéknak...

Mi ennek az xbox 360 játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Lehet hogy nem is 360 de nem biztos. Inkáb 360-ra tippelnék mint sima xboxra. Évekkel ezelőtt játszottam vele. Több mint 5 ével ezelőtt.


A lényeg hogy te egy ilyen faszival voltál. Volt 2 pisztolyod + egy ilyen fénykard szerűséged, de kard volt az a lényeg. Robotokat kellet benne ölni mint az állat. Kb ennyit tudok mondani mert akkor még nem volt xboxom és csak 1 órát játszottam vele a Media Marktban mikor ki volt állítva.



2016. júl. 16. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Talán a Too Human?
2016. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez lesz az. De még egy jellemző eszembe jutott a képek alapján. Amikor meghaltam a csávóval akkor valami szárnyas ember-robot lejött, az ölébe vett és utána éledtem ujjá. Van ebben ilyesmi? Ha van akkor tuti ez lesz az :D
2016. júl. 21. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!