Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok tanácsokat adni a...

Why007 kérdése:

Tudnátok tanácsokat adni a lolozáshoz (league of legends)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje elkezdtem lolozni és nagyon tetszik a játék, viszont biztosra veszem, hogy jól jönne pár tanács (tipp, trükk, jól bevált módszerek, tapasztalat, mit érdemes és hogyan, vagy épp hogyan ne.. ) hozzá, mivel még nem vagyok túl jó (legalábbis az elképzelésemhez mérve nem). Nagyon boldog lennék ha találnék magyar segítőtársat, akivel játszhatnék is, de ha itt tudna írni pár dolgot azt is megköszönném :)

17/L, Level 28, support pozíció fekszik számomra leginkább, de mást is szívesen elsajátítanék :)



2016. júl. 11. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia, nagyon szívesen segítek neked bármiben, de mivel sok féle kérdésed van így szerintem vegyél fel valahol,privátba elküldöm a lol nevem, és ott beszélhetünk szívesen.
2016. júl. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
No feed és no afk...ennyi :) Sosem szidok senkit,mindenkinek lehet rossz napja,viszont aki direkt feedel vagy dac afk,az ki tud borìtani.Nekem is ìrhattok privàtot.
2016. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 troll_mc válasza:

Ha gondolod játszhatunk. SniperThePro

Bejelölhetsz ha akarsz játszani. Szivesen segítek bárkinek

2016. júl. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én magam support main lennék, euw gold.

HAGYD az adc-det farmolni, NE nyúlj bele a cs-be!

Amint megvan a 800 goldod azonnal vedd meg a sightstonet. Early game egyik legfontosabb része, hogy jól be van e wardolva a terep amerre játszotok. A river szép bewardolása már megmenthet titeket egy-egy ganktől /sőt még a midest is/. Csak akkor menj wardolni ha nincs enemy a lanen.

Ne szakadj el az adc-től, mindig legyél mellette. Utálom a supportokat, akik csak úgy elmennek midre topra segíteni...

Sweeping Lenset ajánlott venni sightstone után, olyan lvl 5-6 körül.

Oracle alteration azonnal jöhet a teamfightes részre.

A csapattársaid megmenekítése legyen a fontos, ne a tiéd. Neked van a teamből a legkevesebb damaged (remélhetőleg) szóval neked kell meghalni, hogy a többiek ne veszítsenek a stackekből.

Most csak ennyi jutott eszembe, sok sikert.:)

2016. júl. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat és a segítséget :)
2016. júl. 14. 22:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!