Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CS:GO csapattárs sebzés kick?

CS:GO csapattárs sebzés kick?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordult már, hogy szerencsétleneket kapok és hogy ne romoljon a rangom mindig megkérem őket, hogy kickeljenek. De nem teszik.

Ilyenkor ha csapattársat sebzek akkor magától kitesz, persze kapok fél órás büntit, de még mindig jobb.


Szóval a kérdésem, hogy ez hosszútávon eljátszható? Vagy folyamatosan nő a büntetés határideje?



2016. júl. 9. 23:47
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%

Egy jó játékos egy vélt vagy valós rossz csapatban is maximálisan teljesít, akkor is, ha nincs esély nyerni. Tudod, a játék a fontos, attól leszel jobb játékos és jó hatással van a személyiséged fejlődésére.


Ha neked ez így jó, ahogy leírtad, akkor ne érdekeljen a büntetés, hiszen a "szerencsétlenekkel" való játék is elég büntetés lenne.

2016. júl. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A kick ugyan olyan lose. Sőt... ha pl 2-4-nél kickelnek az olyan, mintha 2-16-ra kaptál volna ki.
2016. júl. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nő,egy idő után már 1 hetest kapsz.

De ki tudod kickeltetni magad.

Konzolt megnyitod,beírod hogy status. Ott lesznek nevek számok. A te neved előtti két számot megnézed és beírod így.

callvote kick szám szám

2016. júl. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a kitiltás ideje mászik ám felfele, 15 perc, 30 perc, 1 óra, 1 nap, 3 nap, 7 nap.


Egyéb iránt ha kickelnek, akkor ahogy leírták, amennyi pontotok van / 16 az ellenségnek, hiába nyeri meg a csapat később. Ezzel viszont még mélyebbre esel, ahol még több ilyen szagos földműves van.


A leg célra vezetőbb, ha 2-3 baráttal mész együtt, TS/skype kapcsolattal.

2016. júl. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudomásom szerint, a nyert körök és az MVP-k számítanak abban, hogy szintet lépjünk előre vagy vissza. Tehát én abban a csapatban már nem vagyok benne ahonnan kikickelnek. Viszont annyi kerül elszámolásra amennyit játszottam.


Rossz csapat nálam ez:

- folyamatos ordibálás,

- nem hallgatnak arra akinek legalább mikrofonja van,

- állandó sértegetés

- rosszabb állásnál csapattársebzés (idáig fajult vita)

- eszetlen játék, csak magára gondol (pl. rossz flash)


És még lehetne sorolni, aki játszik ezzel a játékkal az tudja.

Én innentől kezdve nem vagyok köteles játszani velük és minden okom megvan rá, hogy kilépjek. Ritkán szoktam ilyet kérni, hogy kickeljenek. Az egyáltalán nem zavar, hogy valaki nem lövi le a másikat, mert ő is csak ember és hibázik. De viselkedjen normálisan úgy, ahogy azt ő is elvárná tőlem és én meg is adom. Én vagyok az aki inkább biztatja a másikat és nyugalomra int. De ha nem lehet mert az IQ gyök2 akkor köszönöm szépen a játékot, viszlát. Nem azért vásároltam a játékot, hogy ilyeneket megtűrjek magam mellett.


Egyébként MG2 vagyok jelenleg, és még itt is sok a beteg ember.


#1: Nem hinném, hogy jó teljesítményt tudna bárki is nyújtani egy olyan csapatban ahol két ember azzal van elfoglalva, hogy hogyan csesszen ki a másikkal. Innentől a játék élvezhetetlen.

2016. júl. 10. 17:49
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as köszi ezt majd kipróbálom, ha szükséges.
2016. júl. 10. 17:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!