Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A School of Dragons-ban el...

Leonetta17 kérdése:

A School of Dragons-ban el tudom menteni a játék állásomat?

Figyelt kérdés

Vagy menti magától ha elérek egy bizonyos szintet? Nem rég kezdtem el játszani vele egy virtuális gépen.

Már meg tanultam repülni meghalászni is.A farmon viszont egyszerűen ki dobott. Lehet hogy a gép baja volt.Még valami Honnan lehet szerezni suttogó halál sárkány tojást vagy sikoltó halál tojást?



2016. júl. 6. 12:14
 1/1 waterfoxDragonTraine válasza:
Az utolsóra birok válaszolni. noss..... én már 1 éve játszom és lesz egy feladat amikor be kell menned a suttogó halál barlangjába hibbanton. Ha megcsinálod a feladatot kapsz talán 2 vagy 1 suttogó halál tojást. Sikoltó halált nem tudom hogy lehet szerezni. :-( bocsi. Amúgy nekem 3 suttogó halálom van. Mangó, Max és a harmadikat nem keltettem még ki. Ha van kérdésed én 60%-ban tudok válaszolni. :)
2016. aug. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!