Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Alien tényleg tud ilyet...

3R!C0lt kérdése:

Az Alien tényleg tud ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

A nagy Alien vs Predator 2 játék rajongóitól szeretnék választ kapni arra, hogy az Alien-el tényleg lehetett olyat csinálni, hogy miközben a plafonon mászkáltál és valaki háta mögé mentél egy farkcsapással átszúrtad valaki testét?

És ha ezt lehet, akkor multi módban is lehet?

És ezt konkrétan hogy lehet kivitelezni?

Valami adrenalin szintet kell valahogy elérni? Vagy csak valami titkos kombinációt kell behozni?

Vagy fejeket kell leharapni?

Nekem fent van az Alien vs Predator 2 + Primal Hunt.

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat.



#PC #játék #kivégzés #retró #Alien #farkcsapás #fejleharapás
2016. júl. 4. 10:15
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Én nem vagyok rajongó, de régen játszottunk ilyet LAN partyn. Emlékeim szerint a farkával csak csapkodni lehet, az egyetlen instant kill a fejleharapás.
2016. júl. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Mi is csak LAN partin szoktuk tolni.

És már én is próbáltam többféleképpen azt megcsinálni amit le is írtam, de hát sajnos nem sok sikerrel.

Még anno tesóm mondta, hogy látott egy videót még valamikor, amiben ezt megcsinálták.

És gondoltam kicsit érdeklődök, hogy ha esetleg lehet ilyet csinálni, akkor azt még is hogy.

Mert sajnos hiába is kutattam, nem találtam semmit se erről.

2016. júl. 4. 22:47
 3/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Én ilyesmit csak az újabb AVP-ben láttam. Akivel régen LAN-oztam, elég nagy Alien/Predator rajongó (filmek, könyvek, játékok), szóval ha lehetne ilyet, akkor bizonyosan megmutatta volna.
2016. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kár.

Pedig vagány lett volna ezt alkalmazni.

Mindenesetre köszönöm a válaszod.

2016. júl. 5. 23:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!