Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Endless Space vagy a ins...

Az Endless Space vagy a ins of a Solar Empire a jobb játék ami az Imerium Galactica II-re hasonlít?

Figyelt kérdés
Néztem mindekettőről videókat, sok leírást olvastam de aki játszott mindkettővel az lehet jobban megtudná melyik az élvezetesebb. Amúgy a Galactic Civilizations III is le van szedve, de az nagyon bonyolult,főleg angolul. Attól eltérőben gondolkodom!

2016. jún. 26. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Endless Space-t nem ismerem. Sins egy valós idejű stratégia. Alapjaiban hasonlít az Imperiumra, de nem pepcselgethetsz, mert nem körökre osztott. A GalCiv viszont nemcsak hasonló hozzá, hanem sokkal jobb is. Ha a harmadik része bonyolult, akkor próbálkozz a másodikkal!
2016. jún. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az Endless Space egy valós idejű open world játék, annyi köze van a többiekhez, hogy ez is űrben játszódik.
2016. jún. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sins of a Solar Empire tetszik! De lemegy a hűség, és nem tudom visszafoglalni a bolygómat. Olyankor mit tudok nem tudjátok?
2016. jún. 27. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!