Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek Cho'Gath-ról...

Mi a véleményetek Cho'Gath-ról? Jó karakter?

Figyelt kérdés
Még nem játszottam vele csak ellene és küllemre tetszik, de gondoltam megkérdezlek titeket is hogy szerintetek Megéri e?

2016. jún. 25. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
2016. jún. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rektel ha jol van hasznalva
2016. jún. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindegyik karakter megéri
2016. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben, csak kivancsi voltam a véleményetekre hogy szeretitek e meg ilyesmi, azért Köszi!😊
2016. jún. 25. 15:54
 5/8 anonim válasza:
Chogath egy topos champ, többnyire DPS tanky buildet csinálnak vele, de 8400 HPsra is meg lehet csinálni, csak semmi másod nem lesz. Ultija meg a sokkoló spellje rgyütt menekülő ellenfélre halálos, lesokkolod és leultizod, ultija sokat sebez, főleg ha fejleszted. Alapból jól el lehet vele lenni, jungleba még nem láttam. Egy próbét megér, meglátod majd milyen lesz.
2016. jún. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes leírást!
2016. jún. 28. 08:36
 7/8 anonim ***** válasza:

Én megvettem, de nem igazán sikerült nekem vele megszokni a játékot. Topon sztem vannak erősebb hősök nála, jungle sem volt olyan jó, miden varászerőre építve elment (talán azért mert legtöbbet mides mágusokkal játszom :D)

Én reménykedem, hogy kap majd egy kisebb reworkot a jövőben.

Érdemes megpróbálni, hiszen nem olyan drága.

2016. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%-ban csak nyerek vele meg Rammussal. A többi hőst inkább nem részletezném...
2016. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!