Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valakinek ötlete hogyan...

Van valakinek ötlete hogyan tudnám a steam könyvátaramat efektíven rendezni?

Figyelt kérdés
Van eléggé sok játékom és nem nagyon tudom hogyan tudnám őket a legjobban csoportozni...

2016. jún. 24. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
A Steamen belül nincs erre lehetőség. Vannak külső oldalak, ahová bemásolod a Steam ID-dat vagy felhasználónevedet, és azon a weblapon tudod kategorizálni, de én nem bízom az ilyenekben.
2016. jún. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Manuálisan szórakozhatsz vele, hogy egyesével behúzogatod, mondjuk műfaj szerint csoportokba. De szerintem csak használd a kedvencek beállítást, aztán ha valami kell akkor ABC sorrendben kikeresed.
2016. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van rá lehetőség. Nem az a kérdésem, hogy lehet-e őket osztályozni, hanem hogy milyen módon lehet a legjobban őket csoportosítani.

Eddig csak kedvencekbe és ingyen szerzett vacak játékokra osztottam őket, de most már olyan sok van, hogy olyan játékokra akadok rá, amikről fogalmam sem volt, hogy nekem már megvannak.

Eddig a legjobb megoldásnak a típus szerinti felosztás tűnik. De abba is nehéz őket besorolni, mert most akkor tegyem be az FPS csoportba vagy a Co-op csoportba...

Tudom... first world problem...

De azért ha valakinek van egy jól bevállt módszere, azt szívesen meghallgatom.

2016. jún. 24. 14:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak a csoportok vannak. Az ingyenes "vacak" játékokat meg minek aktiváltad ha az számodra értéktelen?


Elrejteni is lehet játékokat steamen.

2016. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem elrejteni akarom őket, csak a kártyákért aktiváltam őket és eltettem őket abba a csoportba. Egy kicsit sem érdekel, hogy ott vannak. Ha nagyon akarnám, akkor kitörülném őket a könyvtáramból, de amint mondtam, engem ezek a játékok nem érdekelnek. Nem ez miatt akarom csoportosítani őket, hanem azokat a játékokat szeretném valahogy szelektálni, amikkel játszok is. De nem tudom eldönteni, hogy milyen csoportosítás lenne a legjobb.

Azt hiszem csak kiveszem azokaz a témaköröket, amit legtöbbet használok és csak azokat teszem külön csoportba. Eddig ennél jobb nem jutott eszembe.

2016. jún. 24. 18:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!