Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V Online -ban hogyan...

GTA V Online -ban hogyan lehet be állítani hogy más player ne tudjon minket ki nyírni?

Figyelt kérdés

PlayStation 3

Azt tudom hogy ha meg nyomom a Select gombot hosszan a Controlleren akkor kihozza azt a menüt és ott lehet valamiket állítgatni de mit kell mire??!

Válaszokat előre is köszönöm



2016. jún. 21. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a passzív módra gondolsz. Kezdő vagy még? Vagy miért ölnek meg sokszor?
2016. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Passzív mode on és kész.

Mondjuk én 1 hét alatt meguntam a sok fogyatékos miatt.

2016. jún. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyomj egy M betűt görgess lejjebb és ott van.

Ha pedig megöl valaki akkor asszem ha tabot nyomsz halálkor akk passzívba éledsz( de halálnál jobb sarokba kiirja ezt az opciót)

2016. jún. 22. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3# te PC-ről beszélsz, de ott van a kérdésben, hogy PS3-ról van szó.

Egyébként igen, elég furcsa a sok 1000 fölötti szintű, meg akik 20-as szintnél fullra tuningolt T20-al járnak!

2016. jún. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ment a zöld pacsi! :)

Igen kezdő vagyok és nem szeretném ha a sok pénzes( aki 10 szintű de már fullos kocsi, tele pénzel sok fegyóval stb) megölne

2016. jún. 22. 09:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy először egy olcsó Heist-es házra gyűjtsd a pénzed! Aztán megcsinálod az 1. heist-et, gyűjtesz egy kis pénzt és meg tudod venni az Armored Kurumát, amiből nem tudnak kilőni (de fel tudnak robbantani)!
2016. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!