Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kis gépigényű játékok?

Kis gépigényű játékok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gyakorlaton vagyok az iskolában, ami arról szól hogy reggel bemegyek, megcsinálok max egy órás munkát, majd délután kettőig gép előtt punnyadok. Nos, nem tudnátok mondani néhány kis gépigényű játékot ami szórakoztató lenne? Nem baj ha már 'öreg' a játék, nagyon szeretem a régebbi játékokat is.

A gép egy két magos celeron (talán a G-s sorozatból), egy integrált VGA és 2GB RAM.

A gépen sajnos nincs rendszergazdai jogosultságom, és sok dolog nincs rá telepítve, pl. net keretrendszer és stb.. Win 10 van a gépen, szóval nem minden régebbi játék indul el rajta.


Előre is köszönöm a válaszotokat! :)



2016. jún. 18. 14:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Emulátorokhoz miért kell rendszergazdai jogosultság? Mindent a saját mappájukba mentenek, én is pendrive-ról nyomom.
2016. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha szereted a stratégia játékokat, akkor Warzone 2100 vagy Battle for Wesnoth.


Ingyenesek, hordozhatóak:


[link]


[link]

2016. jún. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

A stratégiai játékok közül inkább a Settlers 3 volt még anno amit nagyon szerettem, de annyira nem vagyok oda a műfajért.


Elkezdtem letöltögetni SNES játékokat, köszi a tippet! :)

2016. jún. 19. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!