Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 4-ben az olyan dolgok,...

Fallout 4-ben az olyan dolgok, mint a sörösüveg, ceruza, fém ventillátor, kávés kancsó vagy étkezőtál érnek valamit?

Figyelt kérdés

2016. jún. 13. 10:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Tegnap este próbálgattam dolgokat, és azt tapasztaltam, hogy az álló, régi házak tetején rajta van a szétrohadt tető és nagyon üreges, meg akadályoz engem abban hogy normálisan kijavítsam a tetőt. Csak belülről tudom a "plafonba rakni". Amúgy emelkedik a boldogság mutató, ha a tetőt kicsit megjavítom, vagy az npc-k nem érzékelik így nem is emelkedik a boldogságuk?!
2016. jún. 15. 15:19
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem, vagy legalábbis majdnem biztos vagyok benne, hogy az nem számít, a lényeg, hogy ágy legyen elegendő, rakjál majd be boltokat, lehetőleg lvl 3-asakat, illetve rennnngeteg díszítőelemet, képeket, szobrokat, stb.
2016. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

na mindegy, kijavítottam a tetőt :D

úgy oldottam meg hogy amikor a lakásban álltam az egér görgővel közel hoztam magamhoz a tetőelemet, és mikor jó szemügyességgel belőttem, nem kellett a plafonra felnéznem, mert mutatta akkor is hogy "épít" amikor pl. az ágyat néztem. :D jó lett


holnap megpróbálom az áramkört összerakni, aztán dekorálok


(a tető am se volt drága, fa meg fém, amiből jó sok volt úgyis)

2016. jún. 15. 20:18
 14/14 A kérdező kommentje:
azóta is játszok, elég sok minenbe kiokosodtam :D
2016. jún. 27. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!