Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tud csatlakozni a Darkorbi...

Hidra98 kérdése:

Nem tud csatlakozni a Darkorbit szerver?

Figyelt kérdés
Laptopról szoktam játszani otthonról, chromot használok és kifogástalanul működik. az iskolában most tanév végén hogy ne unatkozzak az üres órákon megpróbáltam feljönni de ott megakadt hogy csatlakozik épp a szerverhez órákon keresztül. Próbáltam mozillával explorerrel de semmi. Amiért nem értem ezt az egészet az az hogy okostelefonra le van töltve egy olyan böngésző (Puffin Browser) amiről viszont működik. Légyszi segítsetek mi lehet a probléma?

2016. jún. 9. 11:28
 1/3 Player589 ***** válasza:

Válaszolok de akkor kérlek , te is válaszolj 1 kérdésemre ; A válaszaim:

1.Lehet , hogy nem volt internet.

2.Lehet , hogy (velem is volt ilyen) a Darkorbit azt gondolja: Na menj el a géptől és ne is gyere vissza!

A kérdésem : Telefonon és tableton nem értem , hogy futhat a DO?? Mivel nincs rajta Flash Player , hogyan tudja lejátszani?

2016. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos ami azt illeti biztos volt net, mert a laptopon nem indult ugye be de mellette meg telefonról be tudtam lépni. De persze nem úgy csináltam h mindkét helyről be legyek jelentkezve mert ez ugye nem működhet.

Kérdésedre válaszolva, nekem is nagy talány volt ez a telefonról való darkorbitozás mert voltak akik bizton állították hogy lehet de hogy konkrétan hogy, azt nem tudták elmondani. Aztán találtam yuotubon egy vidit amiben megmutatták hogy egy Puffin Browser nevű böngészővel lehetséges. Azóta ezt használom nem olyan a minőség meg az élvezeti értéke a játéknak, de pl gobozolni tökéletes most is épp azt nyomom :) Szóval ha gondolod töltsd le playről és próbáld ki, én az ingyenes zöld ikonú változatát használom :)

2016. jún. 14. 09:07
 3/3 Player589 ***** válasza:
Hát azért gondoltam , mert a legtöbb (telefonos , tabletes)böngészőre nem lehet Adobe-t telepíteni
2016. júl. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!