Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LoL hősismeretszint zseton?

LoL hősismeretszint zseton?

Figyelt kérdés
Ugye ilyet akkor kapunk ha az adott hőssel 5-ös szintűek vagyunk, és minimum S- osztályzatot kapunk egy játszmán. 2 kell ebből, és akkor léphet a következő szintre az adott hős. Na, és az lenne a kérdés, hogy ugye kapunk ilyenkor 3 opciót, hogy hogyan akarjuk ezt beaktiválni, és ez az egyik: "2 zseton és egy Soraka végleges tartalom felhasználásával". Ez azt jelenti, h "beemészti" az adott hőst, és újra megkell venni? O.o csodálkoznék ha így lenne, de gondoltam biztos ami biztos.

2016. jún. 8. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha már rendelkezel egy Soraka champion shard-dal ( nem maga a champion, csak a dobozból nyitható champion permanent shard ), akkor azt is fel lehet használni, nem kell 500 kék esszenciát összeguberálni.
2016. jún. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez a 3 opció :D

-500 kék esszencia felhasználásával

-Soraka töredék felhasználásával

-Soraka véglges tartalom felhasználásával

és engem az érdekelne, hogy ez az utolsó opció mit takar

2016. jún. 10. 15:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelt és angol fórumokon is alig találtam erről valamit, de úgy vettem ki, hogy talán valahogy úgy van, hogyha már beváltasz egy Champion Shard-ot, akkor kapsz egy ilyen végleges "zsetont" amit már csak simán aktiválnod kell és akkor kapod meg a hőst, vagy valami ilyesmi (még hőst sose váltottam ki így, úgyhogy biztosra nem tudom). Mindenesetre ez is valami alkotó elem, lehet ez az amit reroll-nál kapsz, nem tudom.
2016. jún. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jaa, most már le esett. Az az amikor 3 hőstöredékért kapsz 1 végleges hőst.
2016. jún. 12. 22:13
 5/9 anonim válasza:
Segítenétek nekem légyszi, mert nem értem ezt az egészet. 6. szintre szeretnék lépni caitlynnel. Már többször kaptam s+ illetve s- t.Én azt az opciót szeretném választani amit a kérdező is, viszont ha rámegyek erre a lehetőségre a hős alatt az áll hogy 0/2, ezért nem tudom feloldani a 6. szintet. Hol lehet megtalálni ezeket a zsetonokat vagy valami hiba van és nem kapom meg ezeket?
2016. nov. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ilyen hőstöredéket pl ládából nyithatsz. És ha van 2 caitlyn töredéked azokat beválthatod 6-os szintre.
2016. nov. 1. 19:07
 7/9 anonim válasza:
jah és akkor ezeket a ládákat meg kell venni máshogy nem érhető el gondolom.. ?
2016. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Meg ip-ért lehet venni zsákbamacska hőstöredéket. Asszem ilyen 1300 körül van az ára.
2016. nov. 1. 20:44
 9/9 anonim válasza:

oké köszi szépen

:)

2016. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!