Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol tudnék régi nintendo ds...

Hol tudnék régi nintendo ds játékokat venni?

Figyelt kérdés
Leginkább a Pokémon SoulSilver érdekelne (esetleg HeartGold ha más nincs). Kerestem egy csomó magyar videojáték boltban, jófogáson, vaterán de sehol semmi. Max ebayen árulnak de az 20 000 szállítással együtt.. :/ Nincs valami facebook adok-veszek csoport vagy ilyen speciális nosztalgia bolt?

2016. jún. 5. 17:35
 1/4 Krisipoke ***** válasza:

Én Vaterán, Jófogáson, meg ebayen szoktam venni leginkább. Illetve van pár bolt, ami még foglalkozik sima DS játékokkal.


A Pokémon HeartGold/SoulSilver sajnos ilyen értékű játékok, és kevesebbért nagyon-nagyon nehéz szerezni. Ott van mondjuk Facebookon a "hivatalos" magyar Pokémon közösség, a Pokémon Magyarország / bagszipoke.hu, szerintem egyszer láttam, hogy valaki ilyen 6-7 ezerért meghirdette az övét, de ilyen fél órán belül lecsapott rá valaki.


Mindenesetre ha benne vagy a témában, egyébként is ajánlom a csoportot. Vagy ha úgy egyáltalán a Nintendo DS téma is érdekel, a Nintendo 3DS - Hungarian Community csoportot is ajánlom, a kettő egymásnak rokonoldala egyébként.

2016. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem gondoltam volna hogy egy 6 éves handheld játék ennyibe kerül.. de hát pokemon az pokemon.. :D

2016. jún. 5. 18:08
 3/4 Krisipoke ***** válasza:
Ó, ez még semmi... :D Vannak 25+ éves játékok, amik 100.000 forint fölött szoktak menni... :D
2016. jún. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam azért annyira csak nem régi hogy már átbillenjen arra az oldalra :D
2016. jún. 5. 18:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!