Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Meg tudnátok hack-elni a...

Meg tudnátok hack-elni a Bleach Brave Souls fiókomat?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam számtalanszor, de sehogy sem a survey-ket teljesíteni.

Ha valakinek megvan a hack, kérem próbáljon nekem is 30000 spirit orbot varázsolni. Nagy szükséges nelle rá.

A felhasználónevem a játékban: Askra

Ha valakinek van egy működő letöltött verziója, küldje át csatolva e-mail-ben, pls!

(privátban írj rám, megadom a mail címemet)



2016. jún. 1. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Inkább belépek a fiókódba és kitörlöm, ok?
2016. jún. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Na ez a baj a mai vilaggal, mielott elmondanam a velemenyemet senki illetve te se ertsd az en velemenyemet sertesnek,csak egyfajta velemeny nyilvanitasnak. Es sorry az ekezet nelkuli mondatokert na de bele kezdek:minden hol hacket latok,hol jatek hol fiok stb. Mar a vilagon nincs olyan szo hogy becsulet? Minden jatekban minden szerveren van legalabb (1) hacker. Miert nem lehet becsuletes egy jatekos? Mai vilagba ezt mindenki elfelejti? Sajnalatos ez. A hack fokozottan rontja a jatek elmenyt. Bar mindent megkaphatsz de hamarabb valik unalmassa a jatek.
2016. jún. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Leszögezném , hogy nem védeni akarom a kérdezőt , én is utálom ha valaki csal egy játékban l gta 5-t azért hagytam abba mert nem lehetett érvényesülni a sok hacker miatt. Ellenben az olyan játékok mint amit a kérdező is ír annak ellenére , hogy milyen játék hatalmas pénznyelők és ha nem fizetsz a későbbiekben szinte semmit se fogsz tudni előre haladni , nem lehetetlen persze csak neked 2 évbe fog telni ami a fizetősnek 1 hét... Persze ilyenkor azért elgondolkodik az ember , hogy ér e neki ennyit ez nekem nem érne annyit meg főleg nem , hogy hackeljek is érte.
2016. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Becsület így, becsület úgy… Amit leírtatok, az mind szép és jó, (felpontoztam a válaszaitokat) de nem értitek a helyzetemet.

Csomó olyan hátékost látok, akinek a bejelentkezési napjainak száma 4 NAP!!! 4!!!!!! ÉS olyan karaktereik voltak, amikről én csak álmodtam…

Mindig rengeteget kockultam és csak átlag karaktereket szereztem. Mindegy, mit csinálok. Most olyan korlátolt idejű esemény van, amikor megszerezhetem azt a karaktert, amelyiket a leginkább szeretném mindközül!

Csak most az egyszer folyamodnék ehhez a módszerhez! 25000 Spirit Orb-ra lenne szükségem. Köszönöm.

2016. jún. 2. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:
fizess érte...nehogy már majd mi csináljuk meg a te játékodat csak azért hogy neked jó legyen :)
2016. jún. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Olyasmi történt, amire nem számítottam…
2016. jún. 8. 01:50
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem sikerült hack-elnem.

Megannyi sikertelen próba után, az utolsó, 30. idézésem sikerrel járt. VAN IGAZSÁG A FÖLDÖN!!! Örülök, higy így végződött… :)

2016. jún. 8. 01:52
 8/10 P.janoi válasza:

Szia!

Attól kérdezném aki a kérdést felrakta,hogy hogyan sikerült hackelned? Minimum fél éve probalkozom de semmi. Ha elárulnád nagyon örülnék neki!!! Élőre is köszi!!

2016. szept. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 G Roli válasza:
Szia te neked hogy sikerült meg hack-elni majd ird már le hogy hogyan lehet meg hack-elni a játékot.
2017. febr. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
(Le lehet tölteni moddolt formában a netről) GOD MOD a kedvencem de bannoltak 1 napig élvezhettem :P
2018. júl. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!