Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrimbe miért éri meg örökbe...

Skyrimbe miért éri meg örökbe fogadni gyerekeket?

Figyelt kérdés

2016. máj. 26. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, legfeljebb csak az achievementért, mert nem adnak semmi bónuszt. Megházasodni megéri, mert legrosszabb esetben is kapsz egy 100-ast naponta, a gyerekek viszont csak értéktelen kacatokat adnak alkalmanként.
2016. máj. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gauldoth ***** válasza:

És az életben? :D


Viccet félretéve, ez gondolom csak azért van, hogy kicsit élhess némi családi életet a játékban. Engem sokkal jobban zavart, hogy a Meeko nevű kutyust nem tudtam a saját házamhoz rendelni. :D

2016. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Blessinget lehet kapni velük, de azt mással is lehet (adományozás után) Amúgy nem éri meg, csak aranyosak amikor várnak rád, meg van esély arra hogy hazahoz (nak) egy vadon élő állatot. Nekem pl hozott egy rókát és az most velünk lakik:D Meg lehet nekik cuccokat adni, meg beszélni velük. Nem mindig mindent azért csinál az ember mert haszna van:)
2016. máj. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi :) Barátommal most keztük el játszani pár napja a játékot és ő kicsit előrébb tart de semelyikünk se tudta hogy miért is jó a gyermek áldás :)
2016. máj. 29. 13:12
 5/5 anonim ***** válasza:
ma tervezem újrakezdeni én is ....kb. negyedszer :D
2016. jún. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!