Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Company of Heroes 2-ben lehet...

Company of Heroes 2-ben lehet épitkezni?

Figyelt kérdés
Egyszer kiprobáltam és 5. pályáig nem volt ilyen lehetőség, kérdeztem haveromat aki kipörgette azt mondta, hogy nincs rá lehetőség, viszont egyik videóban láttam, hogy épitkeznek.... hogy is van ez? Egyik kiegje olyan? Válaszokat köszönöm előre is.

2016. máj. 26. 08:05
 1/3 norbi201097 válasza:
ÚRRISTEEN.... Kivitte és azt mondta "nincs rá lehetőség" hát akkor gratulálok neki... Ha nem építkezel nem tudsz fejlődni, új egységeket hozni és a tankokról végképp le lehet mondani... + lehet, sőt néha muszáj is homokzsákokat, tankakadályt, meg drótkerítést építeni, hogy meg akadályozd az ellenfél átnyomulását egy adott ponton (ez főleg hidas pályákon elengedhetetlen).
2016. máj. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Biztos a 2-ről beszélsz? Én a faló gyújtogatós pályáig játszottam vele és én se találkoztam építkezéssel... azért is töröltem le.
2016. máj. 27. 22:51
 3/3 A kérdező kommentje:
falú*
2016. máj. 28. 20:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!