Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a metin2...

Miért nem megy a metin2 win8.1-es gépen?

Figyelt kérdés
Vettem egy új laptopot, amin win8.1 van. A metin gépigényeinek tökéletesen megfelel, de amikor el akarom indítani, a bejelentkező lap totál összeomlik. Írtam a jegyrendszerbe, és azt mondták, hogy nem segítenek, mert ez valami videokártya hiba. PC szerelőnél is jártam, ő is azt mondta, hogy bocsi de nem tudja. Egy csomó más gameforge-s játékot visz (AION, skill). Másoknál is jelentkezett már ez a probléma? Nincs valakinek valami tippje, hogy lehetne orvosolni?

2016. máj. 21. 07:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nehogy eláruld a pontos notebook nevet, az sose segít semmin...
2016. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mivel nem értek hozzá, ezért nem tudom, mit érdemes elárulni.

Asus X501A-XX119D

2016. máj. 21. 10:16
 3/6 Lord Hidan ***** válasza:
Win 8.1-en elég sok embernek nem jó. Frissíts windows 10re és jó lesz. Legalábbis nekem megoldotta
2016. máj. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti metin2 szerver elkell, hogy induljon. Rengeteg metin2 szerver nincs fixálva 8.1-re azért nem megy.
2016. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Lord Hidan ***** válasza:
Nekem az eredeti nem ment. Szerintem ő is az eredetiről beszél. Fórumon is elég sokan írták hogy nem jó vele mindig irtak rá valamit de nem oldották meg a problémát
2016. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elgondolkodom a win10 letöltésén.
2016. máj. 22. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!