Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mennyit érhet egy...

Szerintetek mennyit érhet egy ilyen PS3 használtan? (Nem hirdetés)

Figyelt kérdés
500 gigás super slim, 2 éves, jó állapotú, semmi baja sincs. Mellé 55 játék, nem ilyen 500 forintos vackok hanem Uncharted sorozat, Dead Spacek, Mass Effectek, Assassin's Creedek, Batmanek, Bioshockok, Borderlandsek, God of Warok, Evil Within, Alien Isolation, Dishonored, Beyond Two Souls, kb. az összes tripla A-s cím amit PS-re kiadtak, nincs köztük 500 forintos Fifa 96 meg hasonló sportjátékok. Szerintetek egy ilyen gép a játékokkal együtt mennyit érhet?

2016. máj. 18. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Irreleváns hogy mennyit ér, ha annyiért senki nem veszi meg. Próbáld meghirdetni Mondjuk 70-80ezerért hátha elviszi valaki annyiért, ha nem akkor engedj belőle.
2016. máj. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is e körül gondolkodtam, sztem 79 ezerért meghirdetem majd. Az alatt már igazából az is jobban megéri ha szimplán beviszem valami konzolboltba, tuti adnak érte vagy 60-at, úgy hogy csinálnak rajtam egy 50%os hasznot. Köszi a választ!
2016. máj. 18. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
50%

Kinek mi...

Nekem max 20 at ér mert a fele játék nem érdekel.

De más is így lesz. Szóval játékokat én külön adnám el.

Egyébkent kb 2-3 ezer / játék.

Max 30 a ps.

2016. máj. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát ha úgy adnám akkor bőven 100 ezer felett lenne az ára, de nyilván úgy nem venné meg senki sem.
2016. máj. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!