Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok jó online játékokat...

Tudnátok jó online játékokat ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyan online játékot keresek, aminek normális közössége van, gyakori eventekkel, és nincs haldoklóban. Nem baj ha kicsit p2w, de lehessen érvényesülni és élménnyel gazdagodni pénz befektetése nélkül is.


pl. amivel játszom és ilyennek tartom a league of legends, emellett szeretnék valami mmo-ba belekezdeni.


Előre is köszii c:


2016. máj. 17. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondanék, de jó tanács, ne kezdj bele...Én is úgy voltam vele, hogy úgyse érek rá sokat játszani, meg nem istudom elképzelni, hogy függő legyek, mégis mondhatni tönkre tette jó pár évemet...és milyen eredménye van?
2016. máj. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Path of Exile
2016. máj. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első: Sajnálom, hogy nálad ez így volt, remélem nincsen negatív kihatással a mostani életedre :/.

Nekem 14-15 éves koromban vett el sokat az 9dőmből, amikor napi 4 órát képes voltam Metinezni (nem bántam meg, imádtam) :D Ma már be tudom osztani rendesen az időmet, úgyhogy érdekelne, amiket ismersz c:


Köszi kettes, utánanézek :)

2016. máj. 18. 12:34
 4/4 Papi Gonzales ***** válasza:

starcraft?

Csgo?

bár persze ezek nem mmo-k

2016. máj. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!