Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A battlefeild hardline játékba...

A battlefeild hardline játékban miért nem tudok tovább menni? Többi lent.

Figyelt kérdés

A youtubon a 17 part résznél 3 perc 57-kor bedobja hozzám a fekát a sötét szobába. A feka hozzám fordul és beszél hozzám. A bilincs még rajta van, az őr elmegy és az ajtót kinyitja a feka valami eszközzel.


https://www.youtube.com/watch?v=1zGH7x7ByB8#t=262.022762


De nálam más a helyzet. A fekát bedobja hozzám. És utána nem beszél hozzám, hanem egyből fel kel, persze a bilincs nincs már rajta, csak rajtam. És én meg nem tudok semmit csinálni mert ha közelebb megyek az ajtóhoz akkor az őr átjön az ajtót mint egy szellem és megöl a fegyverével. Az első próbálkozáskor valahogy el tudtam venni tőle a fegyverét és megöltem az őrt. De se kulcs semmi nem volt nála. És ugyan ott voltam ahol a part szakad. Nem tudtam kienni az ajtón.


2016. máj. 17. 14:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!