Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik játékok lehetnek ezek?

Melyik játékok lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Több régebbi játék címét szeretném megtudni. MIND LETÖLTŐS volt, pc-re.


1, Egy férfi vagy nő (választani lehetett) szívatta a főnökét, a cégen belül gyújtogatott, cigizett, a gépet kikapcsolta, stb. Több pálya volt.

Mikor betöltődött a férfi pisilt egy üvegbe...



2, Ebből nem tudok sokat. Volt egy karakter, s vízben, s szárazföldön is kellett lenni. Ügyességi játék volt, karokat kellett átkapcsolni, hogy kinyíljon az egyik ajtó, stb. Szintén le kellett tölteni. Oldal nézetben láthattuk. Több pálya volt.


3, Gazdálkodni kellett. Volt búza, kő, fa, stb. Régi játék, ez is letöltős volt. Mikor a búzát felszántottam, a lakosság ki ment oda, s learatta. Más emberrel nem tudtunk játszani, nem volt háború stb. Nem volt benne traktor, stb...

Építeni kellett kőfinomítókat, vagy miket. NEM ONLINE!


Előre is köszönöm!



2016. máj. 14. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Letöltős alatt azt érted, hogy kalózverziókat szedtél le a netről?


1. Pokoli szomszédok 4: Óvakodj a főnöktől

2016. máj. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: Egyszerűen nem értem a fiatalok kitalált játék-kategóriáit, hogy "letöltős játék" (mindegyik az), meg regisztrációs játék (melyikre nem kell regisztrálni manapság?).
2016. máj. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hmmm...Szerintem a hármas amit írtál, az az Age of mithologia (édzs off mitológia).Ha mégsem az, próbáld ki, mert nagyon jó játék!
2016. máj. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!