Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most akkor hány évesen lehet...

Pedington kérdése:

Most akkor hány évesen lehet airsoftozni?

Figyelt kérdés
Én úgy olvastam hogy 16 évesen lehet kezdeni de most láttam hogy egy kb 12-13 éves gyerek játszott az apjával elég komoly felszerelésben.

2016. máj. 8. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a csoporttól függ, de vigyázz hogyan viselkedsz, nehogy úgy járj, mint Ő: https://www.youtube.com/watch?v=PDu1MmQfWIA
2016. máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
húú az a videó durva, biztos eltiltanám a gyereket az airsoft-tól :D ha nem vagy olyan barom mint a videóban a gyerek akkor nincs gond. ez nem call of duty vagy battlefield, vedd komolyan a szabályokat, tartsd be és nem lesz gond. nem veszélytelen sport, könnyen lehet akár maradandó sérülést is okozni ( pl szem kilövés, fogak kilövése). olvasd el a MASZt. fórumnak pedig ott a softair.hu mellesleg a MASZ is rajta van meg egyéb finomságok :)
2016. máj. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!