Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Csábitásbol jelesen most...

A Csábitásbol jelesen most játszom újra a 2. epizódot és lenne pár kérdésem, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval, mikor először játszottam úgy alakítottam a történetet, hogy Castiellel jóban legyek és a végén őt védtem meg mikor összeverekedtek Nataniellel. Ha viszont most szintén jóban vagyok Castiellel, de Natanielt védem meg, hogy az ő képét is megszerezzem, akkor mennyit romlik a kapcsolatom Castiellel? És ha megkérem Kent, hogy írassa alá helyettem az igazolást akkor mi történik? A fiúk akkor is össze fognak verekedni?

2016. máj. 2. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak akkor kapod meg a képet, ha azt véded meg, akinél magasabb az esélyed. Ha nem történetmódosító végigjátszást csinálsz, akkor mindegy, hogy mennyivel megy le, úgyis visszaáll, amint visszatérsz az eredeti történethez, de azt hiszem, hogy sokkal megy le. Ha Kennel iratod alá az igazolást nem verekszenek össze, és Kennel szerzed meg a képet úgy emlékszem.
2016. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem, köszi :)
2016. máj. 2. 16:42
 3/3 anonim válasza:
ha kennel iratod alá az igazolást akkor castiel öszetépi a papirt és natanielnél nagyon lerontja az esélyedet
2016. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!