Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SIMS! El szeretnék kezdeni...

SIMS! El szeretnék kezdeni simsezni. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

El szeretnék kezdeni simsezni, nagyon megtetszett ez a játék. Az lenne a kérdésem, hogy DVD -t (vagy mit..) vegyek, vagy letöltsem a játékot? Illetve hányadik része a legjobb a Simsnek, mivel tud többet a Sims 4, mit a Sims 3? Bocsánat, hogy ilyen tudatlan vagyok, de még sosem játszottam.



2016. máj. 1. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én játszottam az összes játékkal. A Sims 3 szerintem a legjobb jelenleg, hiába van ott a Sims 4. A 4-ben sok a lehetőség, de egyelőre szerintem gyengébb, mint a 3. Grafikailag szép, és nagyon jók a hozzáadott újdonságok, de még sokat kell fejlődnie.


Szerintem a 3 jelenleg a legjobb. Sok a kiegészítő, és nagyon sok mindent lehet csinálni a játékban. Utazgathatsz, lehetsz vámpír, lakhatsz felhőkarcolóban, stb. Mindenképp ezzel a verzióval kezdeném a helyedben.


Az, hogy letöltöd, vagy pedig megveszed, rajtad áll. Viszont ha valóban a hárommal kezded, és a kiegészítőkkel együtt játszanál, az drága lesz. :D

2016. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ugyanazon a véleményen vagyok, mint az előző válaszadó, de nem szükséges már megvenni, mivel vannak olyan komplett pakkok, amik az egészet (értem hogy az összes kieget tartalmazzák + alap játék) nekem rengeteg kiegészítőm megvan hozzá, mindig kaptam egyet ünnepekre, de a letöltöttel játszok, amit innen ( [link] töltöttem le, és az össze skiegészítő benne van, úgy hívják Complet Edition. :) Ha ezdő vagy, akkormeg végképp ajánlani tudom ezt az oldalt, hiszen lépésről-lépésre leírja neked a teendőket telepítésnél, tippeket ad :)
2016. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zalanrados válasza:
100%
Igazábol a sims 4 alig más mint a sims3 . valamivel jobb grafika, más irányítás ès az infók (pl simek szüksèglete) is máshol helyezkednek el. De összegezve mind a kettő megèri.
2016. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ősgyökeres Sims-es vagyok.Körülöttem azt se tudták, hogy lètezik, már nyomattam ezerrel az első kiadással is.



A Ths Sims4-re beruháztam. Nem mindig èri meg patchelt crackelt meg mit toom èn milyen illegális dolgokkal sz.a.r.a.k.o.d.n.i.


Kiegèszítők, felèpítettsèg alapján a 3. a legjobb. (Ebbe pl.: a kollègium kiegèszítő egy rakás f.o.s, ha torrentrol toltod le, és globálisan is elmondható, hogy bug-os, beakad, eltűnnel a tárgyak, ha illegális fajtával próbálkozol)


A 3. rèsz elèg árnyaltan, rèszletesen mutatja be a Simsezès fogalmát. Onnantól kezdve hogy be tudod allitani h mi legyen a kedvenc kajája/zenèje -és ha ezt eszi/hallja feldobódik, azon át, higy szabadon mèsz a vakvilágba, anèlkül hogy "loading" kèpernyőt vágna ki elèd ès várnod kellene mîg a parkba nem teremsz. Csillió dolgot tudsz gyűjteni, a kaját, könyvet magadnak kell megvenni a boltban...annyi minden can hogy uramatyám!



4. Az èrzelmek, gondolatok terèn intenzív finomhangolást vègeztek. Ha egy adott lelkiallapotban csinálsz egy aktuálisan oda illő dolgot, gyorsabban sajátitja el azt. Pl Focus-sakk...stb ezen kivul egyes dolgokat csak az adott lelki állapotban tudsz csinálni....pl. Flirt- flirt cooky sütèse....amiből ha kesőbb eszik akkor is flirt hangulatba esik. Házat èpiteni egyszerűbb lett. De ha jogtiszta a játèkod a világ osszes gamer által feltoltott házat/családot letudod tolteni magadnak. Itt mondjuk figyelni kell h milyen kiegeszitok hasznalataval lett feltoptve a dolog mert ha neked az nincs meg, vagy nem tolti le vagy pl az en esetemben egy nagyon hosszuhaju csajt letoltottem....kopaszon XD mert az a ribizli haj valami "Spa" kiegeszitohoz tartozott :)

A grafika szèp, látványosak a dolgok (tánc,főzès....stb)

Ami viszont hiánycikk a "Toddler" alias tipegő èletszakasz. Míg a 3.-ban bilizni ès járni kellett megtanitani (ha nem tetted se fosott be felnott koraban) addig a 4-ben a csecső után rogton jon a kisiskolás szakasz....amihez èn mar hozzá szoktam,nem nagy tragèdia. A masik hiányossag a 3-hoz kepest hogy ha csak a szomszedba akarsz atmenni is betölti azt a szakaszt....nem csak átsètálsz....

A 4-ben tovább finomodott a simsek kreálása. A szemèt kb 6 féle kèppen tudod alakitani és akkor a szemöldökhoz nem nyultál....mig a 3-ban csúszka van, addig itt megfogod ès oda cibálod a testrèszeket ahova kb tetszik.



Nekem a Get to work ès a Bulizós, csámborgós kiegèszitő van meg....ennek pontos neve most nem jut eszembe de ez is "Get"-tel kezdodik....ezt veletlenul toltottem le XD mert a vègèt mar a sietsegben nem olvastam el....h9gy "to work" vagy mi XD De ugy felszivtam magam h rogton a melósat is letoltottem originen keresztul.


Vannal automata frissitesek idoszakonkent. Most a 4-ben uj (3ban nem volt) hogy a sims kreátorban beallithatod a nemi jellegeket. Beállithatod h fius testalkata legyen az egyèbkènt nő karaketernek illetve azt is h kèpes legyen e a teherbe esèsre. Ferfi eseten a babacsinálásra. Ezert hozzáraktak pár fiűs hajviseletet is a kinálathoz. Ezek a frissitesek ingyenesek.



Egyelore ennyi. Ha nem telefonrol irnek orakat lehet beszelni rola. Remelem hasznos volt valamennyire es segit a dontesben.

2016. jún. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
GET TOGETHER -.-
2016. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia! :) Én sem játszottam még semmilyen sims-el, csak a telefonomon a Sims Free Play játékkal, amely szerintem egy Sims 1 kiadás lenne, de nem tudom, mindegy is. Szóval én már annyi YouTube videót néztem a Sims 4-ről, hogy tudok mondani róla neked egy pár dolgot róla.

Szóval a Sims 4 egy olyan játék, mely szerintem fejlettebb, mint a Sims 3, mert ugyebár pár videót néztem Sims 3-ról is. A grafikája nagyon szép, és szerintem az egész rendszere jobb. Nincs olyan sok kiegészítője,(MÉG) mint a Sims 3-nak, de szerintem az egész Sims 4 kiegészítő nélkül jobb, mint a Sims 3. Az embereket a legapróbb pontjaiknál is személyre szabhatod, szóval ha szeretnéd egy olyan Virtuális világot varázsolhatnál magadnak, melyben te szerepelz, csak más grafikában. A Simed egyszerre tud több dolgot is végezni, kiegészítő nélkül. Az egész játék, valami eszméletlen, szóval amint lesz rá pénzem, szaladok a legközelebbi helyre megvenni.


Nos, a Sims 3 játékról annyi mindent nem tudok mondani, mert egy normális videót nem bírok megnézni, annyira nem tetszik az egész felbontása, és az egész játék. A grafikája nem ér fel a Sims 4 grafikájához, de viszont megvan már sok kiegészítője, és ezzel talán ha megveszel 15-öt, de azok közül is a legjobbat, Sims 4 hatást fog kelteni. Körülbelül ennyit tudok mondani az egész játékról.


Viszont, ha neked a Sims 3 tetszik, akkor nem beszéllek le róla, mert amúgy ez a "Melyik a jobb" kérdés, az benned dől el, mert ez teljesen egyéni válasz.


Ár formában a Sims 3 6000 körül van, a Sims 4 pedig 10000 Forint körül van.


Remélem, tudtam segíteni neked. ^^ (Ha pedig nem akkor bocsi, én megpróbáltam)

2016. jún. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Előző válasz adó: Félre írtam az árat ☺ 6000 körül van a Sims 3
2016. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves hatos! Mi a fenének mondasz véleményt, ha még egyikkel sem játszottál? Húzzál vissza a telefonos gagyi simsedhez.
2016. júl. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!