Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Skyrim-ban hogy állítsam be...

A Skyrim-ban hogy állítsam be a magyar feliratot?

Figyelt kérdés

Van egy xbox 360 rgh -s konzolon amire foltelepitetem a TES V Skyrim-ot egy barátomtól kapott eredeti cd segítségével.

Amikor elkezdtem játszani vele beallitotam az angol nyelvről németre és most már egy pendrivera szereztem magyar feliratott amit sikerült atmasolnom. Szoval most már működnie kéne a feliratnak csak az a problémám h nem tudom a játékon belül hogy hol kell azt beállítani.

Most német nyelvű az egész (a beszéd és a felirat is) arra már rá jotem h hogyan kell a feliratot bekapcsolni de arra még nem h hogyan kell más nyelvre tenni. Amikor eloszor jatszotam vele ako állítottam be a nyelvét utana ki hagytam egy honapot mert talaltam más elfoglaltsagot de azóta nem tom visza állítani. Valahogy úgy emlékszem h úgy állítottam be mint amikor ott van a beállítások allat a egy lista a szakmáról a kepeségekről stb ... De ezt már sajnos nem talalom. Mondjuk ez nem is olyan lényeges mert nekem igazából a magyar felirat kell csak.

Tudnátok segíteni abban h hol állítsam be a feliratot?

Ha lehet részletes leírást (minden nemet nyelvű nem angol)

A válaszokat előre is koszonom

(Jah és még annyi h próbáltam úgy visza allitani a nyelvet angolra h ako hátha jobb lesz h minden mentést toroltem már mint a gépről is nem csak a játékban)



#beállítás #Tes V Skyrim magyar felirat #magyaros írás
2016. ápr. 27. 19:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!