Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani PvP orientált...

Tudnátok mondani PvP orientált MMORPG játékokat?

Figyelt kérdés

És esetleg a következő dolgok megfelelnek rá (nem kötelező, csak az álomjátékom jellemzői) :D

- szép grafika, részletes karakterlétrehozás

- izgalmas endgame

- összetettebb, kihívásokkal telibb, mint egy Metin2

- vannak benne bázisfoglalások, vagy olyan PvP, ahol sok ember játszik egyszerre

- balance-olva vannak a classok (ez mondjuk fontos)

- játszanak még vele, és nem haltak még ki a szerverek (és ez is fontos)

- nem pay to win!!!


Ha valaki ismeri az Aiont, akkor valami olyasmire gondoltam, csak sajnos az már eléggé kihalt.



2016. ápr. 17. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
sajnos ilyen jatek nem letezik...
2016. ápr. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha az Endgameről lemondasz, akkor a Guild Wars 2 majdnem bele illik.
2016. ápr. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem ismerek olyat, ami mindezt együtt tudná.
2016. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mély betekintésem a TES:O-ra, de azalatt a pár bétás óra alatt nekem úgy jött le, hogy a PvP része elég jó. Javaslom üss fel pár forumot a játékról.
2016. ápr. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem mintha fajna a lepontozas, de gondolom akik lepontoztak megis tudnak a kriteriumnak megfelelo jatekot.

mi lenne ha irnatok is par cimet?

2016. ápr. 18. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Az Elder Scroll Onlinet néztem, és tetszett is először, viszont mikor utánaolvasgattam egy picit, akkor azt írták, hogy nagyon szenvedés a fejlődés, mivel ugye ölésből szerzed az EXP-et a szintlépéshez. És hogy annyira nem lett jó, mert RPG is akar lenni, meg MMORPG, és nem jött össze nekik annyira. Mindez nem lenne akkora baj, ha nem kéne megvásárolni, mert amúgy kipróbálnám, de így nem adok érte ki szívesen pénzt, hogy ennyi negatív véleményt olvastam róla.


Egyébként meg nem muszáj megfelelnie minden kritériumnak, amit írtam, csak feltételes módban írtam.


Csak már annyi játékot kipróbáltam, és nincs egy olyan se, ami le tud kötni sok időre úgy, hogy közben nem unom meg, és nem unalmas farmból áll az egész játék.

2016. ápr. 18. 20:26
 7/7 anonim ***** válasza:
ESO nekem megvan. Amúgy egy elég korrekt és fa.za játék lenne ha elmélyítenék az endgamet, meg tennének be 1-2 értelmes tier geart, mert elég kevéske ami most bentvan. No meg pár World skill. Csak sajnos fizetős a dlc.
2016. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!