Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ti terveztek valamilyen VR...

Ti terveztek valamilyen VR cuccot beszerezni?

Figyelt kérdés
Oculus, HTC Vive, valamikor a jövőben esetleg még használtan is?

2016. ápr. 17. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Előbb katétereztetném meg magam a kerti locsolóval, mint hogy egy ilyen ökörséggel a fejemen ücsörögjek a kanapén. Nem savanyú a szőlő, egy Vive-ot is megvehetnék a havi fizetésemből, de -bár próbáltam vagy 3 féle VR cuccot- teljesen hidegen hagyott az "élmény". Döbbenten figyelem, hogy általam nagyra becsült emberek ájultan fetrengenek a VR-tól, hogy ez megváltoztatja a világunkat, meg paradigmaváltás, meg blabla.
2016. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ebben a formában a VR még mindig életképtelen. Akik benyalták a marketing hülyeségeket, azoknak talán okoz néhány nap örömöt, aztán majd körmük szakadtáig védik, nehogy be kelljen ismerni, hogy hülyeségre adtak ki x ezer forintot.
2016. ápr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igen Htc Vive-ot tervezek venni valamikor amikor már lehet normálisan is kapni. Szerintem van értelme és a jövő kezdete.
2016. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az első hullám után biztos sok használt darab fog felkerüélni az aukiós oldalakra. De nekem még évekig nem fogja a gépem birni ezeket az eszközöket.
2016. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vive vagy oculust tervezek én is de még messze van...

Egyrészt megvárom még lemegy az ára, másrészt még egy vidi kártyát (970 vagy 980) at kéne beszerezni


Szerintem el lehet vele majd szórakozni

2016. ápr. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen még szerintem is gyerekcipőben jár a virtuális valóság és most még csak marketingfogásnak jó ezért is kérdeztem, hogy vélekedtek erről! :)
2016. ápr. 18. 18:07
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Gépem azért alapból nem olyan erős, hogy bírná az Oculust vagy a Vivet, meg, ha fejleszteném is nem erre költenék mellette. Egy orbitális nagy baromság. Játszani akarok, nem benne lenni a játékban. Alapból csak abba gondolj bele, hogy a látómeződ lecsökken, ami zavaró lesz. Van ott valami balra, amit megakarsz nézni? Forgasd a fejedet balra, hátrafele kell nézned, fordulj teljesen hátra, stb. Ez baromi jól hangzik, legfeljebb 1 hétig. Utána zavaróak lesznek ezek a játék közben. Más technológiákra jó lesz a VR, az orvos tudomány például elkezdte már kísérleti módon használni, de játékra nem a legjobb választás lesz.
2016. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pontosan jól mondod 1 hétig... Velem ugyan ez volt amikor konzolra váltottam (XBOX One) és számomra már ott nagyon határolt lehetőségek voltak, és pontosan ez is történ 1 hétig hű milyen vagány stb. aztán annyi volt az egész. Kidobtam egy csomó pénzt egy kacatra ami csak arra volt elég, hogy játsszak semmi másra és valószínűleg az ilyen VR-os dolgokkal is az lenne ráunnánk mivel rájönnénk, hogy ez egy 300.000 Ft-os porfogó, és szerintem nem is lehetne mindennap használni, mert még felráncigálom magamra és biztos ehhez az egészhez kell egy hangulat is, hogy élvezni tudd.
2016. ápr. 19. 15:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyelőre biztos, hogy nem. Az újdonság és a marketing varázsa a megjelenést követő pár hónapon belül lecseng; ha meg valami igazán korszakalkotó játék/alkalmazás készül hozzá, amire már azt mondom, hogy megéri (egy komplett gép árát?), azon ráérek később is elgondolkodni. Addig meg van jobb helye is annak a közel 300 ezernek, amennyibe kerül a Vive (idáig a Vive a szimpatikusabb, de az Oculus Rift sem jutott még el arra a szintre, hogy a kettő közt komoly ellentéteket lehessen felállítani).


Most úgy vagyok vele, hogy szép-szép, kipróbálnám, videók alapján igazán ígéretes... De nem akarok kidobni az ablakon egy rakás pénzt egy kiforratlan technológiára. Azon a pénzen egyelőre inkább fejlesztem a gépem, vagy jobb perifériákat, esetleg játékokat veszek.

2016. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem van Gear VR-om. :)
2016. ápr. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!