Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudok írni pár izgalmas...

Tudok írni pár izgalmas mmorpgés játékot?

Figyelt kérdés
Mostanába eléggé ki vagyok éhezve egy mmora ,ismerek énis egy csomót csak nemtudom melyikkel érdemes játszani.A lényeg nekem az legyen ,hogy viszonylag jó grafikája legyen,legyenek hatalmas nagy helyek,izgalmas történet szálon fusson és ne legyen annyira monoton.Amit eddig kipróbáltam az az Aion meg a Tera,Lol.Az aionnal az volt a gond hogy nagyon sok helyet foglalt mostanába de a története tetszett meg a játék se volt rossz csak egy kicsit ki volt halva.A Terának a grafikája nagyon lenyűgözött csak néha néha eléggé belagolt meg a terra egy idő után konstansá és sablonossá vált nekem.Mondjuk a mostani frissités ami nemrég bejött az nemtudom milyen.A lolt pedig változó néha megunom néha meg megjön a kedvem hozzá szóval az mai napig ott van a gépen csak én olyasmi gamet keresek mint az Aion vagy a Tera vagyis ahoz hasonlót. :)

2016. ápr. 13. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért:Tudtok*
2016. ápr. 13. 14:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Guild Wars 2.

A LoL pedig nem MMORPG, hanem MOBA.

2016. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi számít sok helynek? Egy nagy térrel megáldott MMORPG alaphangon 35-40 GB, de inkább több.


Guild Wars 2

Neverwinter

Balck Desert

Blade and Soul

Skyforge

Wildstar

Age of Wushu

Elder Scrolls Online

World of Warcraft

Archeage

Final Fantasy 14: A Realm Reborn

Archlord 2

2016. ápr. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!